Оперативна інформація щодо ліквідації загорання сухої трави та лісового масиву у Новоайдарському районі
Станом на 05:00 09 липня триває гасіння окремих осередків тління на всій площі пожежі (орієнтовна площа пожежі складає близько 5 тис. га). Залишаються два основні окремі осередки пожежі у кварталі 23 Борівського лісництва ДП «Сєвєродонецьке ЛМГ» та загоряння на полігоні твердих побутових відходів комунального підприємства «Сєвєродонецьккомунсервіс» на площі близько 6 га (квартал 22 Борівського лісництва ДП «Сєвєродонецьке ЛМГ»).
Наразі загрози розповсюдження немає. Але гасіння пожежі ускладнюється поривчастим вітром 7-9 м/с.
Створено шість оперативних дільниць, визначені їх керівники та поставлені завдання по гасінню осередків горіння. До ліквідації пожежі всього залучено 294 одиниці техніки та 1425 співробітників особового складу, ДСНС надала 147 одиниць пожежно-рятувальної техніки та 667 співробітників особового складу.
Орієнтовно пожежею знищено 24 житлових будинків та пошкоджено – 35. Також пошкоджено 80 дачних будинків.
За уточненими даними загинуло 5 осіб, 34 - госпіталізовано (з них 15 дітей), 3 людини знаходяться на лікарняному, 34 надана медична допомога амбулаторно. Усього за медичною допомогою звернулося 71 особа.
За інформацією Головного управління ДСНС України у Луганській області
- 6064 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:00 У Львові старобільчани разом з переселенцями з інших регіонів висадили висадили дерево єднання
- 09:00 У Сіверськодонецьку «гастролери» з рф відповідальність за неякісні ремонти перекидають на місцевих
- 08:42 Противник вчергове намагався просунутися в районі Греківки
- 17:00 На окупованій Луганщині загарбники ставлять антени «Русский мир» після заборони інших
- 14:00 «Навіть Яндекс не відкривається». Жителі Луганщини про роботу інтернету
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Мене це не влаштовує»: нардеп готує поправки через урізання суми на виплати ВПО у проєкті бюджету 16.09.2025 переглядів: 10587
- «Довго йшла до цього моменту». Окупанти обрали «Міс Луганськ» 14.09.2025 переглядів: 8285
- 12 років тюрми загрожує колаборанту з Сіверськодонецька за роботу в окупаційній адміністрації 17.09.2025 переглядів: 1865
- Стало відомо про загибель ще одного оборонця з Луганщини 17.09.2025 переглядів: 885