Сєвєродонецькою місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді судом справ про адміністративні правопорушення пов’язані з корупцією
Сєвєродонецькою місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді судом справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією стосовно директора комунального підприємства «Сєвєродонецьке бюро технічної інвентаризації».
Під час розгляду в суді встановлено, що директор комунального підприємства «Сєвєродонецьке бюро технічної інвентаризації» не повідомила не пізніше наступного робочого дня про наявність у неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника – Сєвєродонецьку міську раду з моменту надходження до неї заяви її чоловіка про призначення останнього на посаду водія автотранспортного засобу КП «Сєвєродонецьке БТІ» та надходження до неї наказу про встановлення відповідної доплати водію автотранспортного засобу КП «Сєвєродонецьке БТІ», який є її близькою особою – чоловіком, чим вчинила адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, передбачені частиною першою статті 172-7 КУпАП.
Крім того, директор комунального підприємства «Сєвєродонецьке бюро технічної інвентаризації» вчинила дії та прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, під час призначення чоловіка на посаду водія автотранспортного засобу КП «Сєвєродонецьке БТІ», та особисто підписала наказ про встановлення відповідної доплати за ненормований робочий день, чим вчинила адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, передбачені частиною другою статті 172-7 КУпАП.
Сєвєродонецьким міським судом Луганської області за результатами розгляду адміністративних протоколів, пов’язаних з корупцією, директора комунального підприємства «Сєвєродонецьке бюро технічної інвентаризації» визнано винною та на останню накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 3400 грн.
- 4451 перегляд
Читайте також:
- В Івано-Франківську заочно засудили уродженку Луганщини – кадрову офіцерку самопроголошеної «лнр»
- До 11 років тюрми засудили очільника кар'єру на ТОТ Луганщини, який забезпечував ворога будматеріалами
- Судитимуть директора підприємства на окупованій Луганщині, який забезпечував друк пропагандистських газет
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Від 50 до 200 тис. грн: ВПО зі Старобільщини можуть отримати компенсацію першого внеску за «єОселею»
- 18:00 У столиці відкрили перший комунальний хаб підтримки ВПО та біженців
- 18:00 Прессекретар Луганського загону Олександр Трохимець: «Іноді було більше моментів, коли треба було вести вогонь, ніж...
- 17:00 Ще двом лисичанам призначили компенсацію першого внеску за програмою «єОселя»
- 16:00 У релокованому луганському виші обрали ректора
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 1729
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1565
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1441
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 1210


У столиці відкрили перший комунальний хаб підтримки ВПО та біженців
У релокованому луганському виші обрали ректора
СБУ заочно повідомила про підозру тюремнику з окупованої Луганщини, який катував полонених
