У разі необхідності на Луганщині запрацюють ще 5 опорних інфекційних відділень
Про це розповіла представниця Департаменту охорони здоров’я ОДА Тетяна Верескун під час пресконференції. Вона повідомила, що на сьогоднішній день в області 5 лікарень «першої хвилі» розраховані на лікування 165 пацієнтів, хворих на COVID-19. Наразі заповнено 77 ліжок цих відділень. З підозрою на діагноз в умовах стаціонару знаходиться 22 хворих.
Спікер відзначила, що усі лікарні забезпечені необхідною кількістю засобами індивідуального захисту для всіх працівників, апаратами штучної вентиляції легень тощо. У разі імовірного зростання показників захворюваності, обласна влада готує до відкриття п’ять лікарень «другої хвилі» для надання медичної допомоги населенню. Вони мають бути розраховані для ще 90 пацієнтів. Перелік цих лікарень направлено для узгодження та затвердження у Міністерство охорони здоров’я України.
Матеріально-технічне забезпечення відділень повинен розподілити профільний департамент облдержадміністрації. Туди буде направлено апарати ШВЛ та засоби індивідуального захисту.
У рамках заходу представники благодійної організації «Фонд Ріната Ахметова» передали Сєвєродонецькій багатопрофільній міській лікарні апарат штучної вентиляції легень. Колектив лікувального закладу подякував благодійникам та запевнив, що ці апарати стануть у нагоді медикам і після подолання пандемії.
- 2174 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:17 Поліцейські Луганщини евакуювали чоловіка з напівзруйнованої будівлі
- 18:00 Релокованому будинку сімейного типу з Луганщини благодійники передали зарядну станцію
- 17:00 Для луганських ВПО у Києві проводять заняття з йоги
- 16:00 Кремінська громада надала понад чверть мільйона гривень допомоги військовим
- 15:00 Окупований Сіверськодонецьк та передмістя залишилися без води
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 1116
- «До дому залишалось 16 кілометрів»: історія сіверськодончанина від фронту до керівництва коледжем на Одещині 09.01.2026 переглядів: 468
- Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО 10.01.2026 переглядів: 458
- На утримання сіверськодонецьких КП витратили понад 15 млн грн 13.01.2026 переглядів: 451


Окупований Сіверськодонецьк та передмістя залишилися без води
Призер Ігор Нескорених з Луганщини отримав від президента орден «За мужність»
Гетманцев анонсував зміни щодо виплат допомоги дітям ВПО