Про початок опалювального сезону 2020-2021 років
Керівник ВЦА м. Сєвєродонецьк 21 жовтня підписав розпорядження про початок опалювального сезону 2020-2021 років.
Документом передбачається розпочати опалювальний сезон 2020-2021 років, починаючи з 26 жовтня 2020 року, але з урахуванням середньодобового температурного режиму.
У розпорядженні також зазначається, що ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ», КП «СТКЕ» мають забезпечити поетапну подачу теплоносія на об’єкти охорони здоров’я, освіти, культури та спорту, житлового фонду, адміністративного та виробничого призначення.
Що стосується об’єктів охорони здоров’я, які опалюються від автономних котелень та топочних, що знаходяться на балансі КНП СМБЛ та КНП «СЦПМСД», то розпорядженням від 23.09.2020р. датою початку опалювального сезону на них визначено 01 жовтня 2020 року. Тобто КНП «Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня» та КНП «Сєвєродонецький центр первинної медико-санітарної допомоги» мають власні котельні і можуть включити їх раніше, ніж 26 жовтня. Але за необхідності.
- 10549 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Пауерліфтери Луганщини вибороли чотири медалі на чемпіонаті України
- 17:30 Сіверськодонецька громада підтримає сім’ї військових, у яких народилася дитина
- 15:30 Ексінспекторка митного поста «Сєвєродонецьк» отримала підозру у держзраді
- 13:30 Два роки вважався безвісти зниклим: з полону повернувся попаснянин Руслан Бабенко
- 11:00 ЛОВА: На Луганщині зник сигнал супутникового ТБ, яке людям нав'язали окупанти
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Черкасах попрощалися з захисником з Луганщини 04.03.2026 переглядів: 611
- Березень-2026: індексація пенсій, допомога ВПО та оновлений «Національний кешбек» 01.03.2026 переглядів: 541
- Зарплата, рахунки та нерухомість: що задекларував очільник прокуратури Луганщини 05.03.2026 переглядів: 521
- У конкурсі від УІК бере участь нова книга Семена Перцовського: про що вона та як підтримати 28.02.2026 переглядів: 518

Два роки вважався безвісти зниклим: з полону повернувся попаснянин Руслан Бабенко
Окупанти на Луганщині атакували з боку Твердохлібового
Відзначили жінок, які служать у поліції, СБУ та ДСНС Луганщини (ФОТО)