Протидія злочинності потребує спільних зусиль

    Згідно ст. 25 Закону України «Про прокуратуру», керівники відповідних прокуратур, їх перші заступники та заступники відповідно до розподілу обов’язків координують діяльність правоохоронних органів відповідного рівня у сфері протидії злочинності. Основною формою координації є проведення координаційних нарад з керівниками правоохоронних органів, на яких заслуховується інформація щодо їхньої діяльності у сфері протидії злочинності.
    29 січня 2021 року під головуванням керівника Сєвєродонецької місцевої прокуратури Голубова О.В. відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів, на якій обговорено стан протидії злочинності на території міста Сєвєродонецька за 2020 рік.
    У заході взяли участь керівники Сєвєродонецького відділу поліції ГУНП в Луганській області, Сєвєродонецького МВ 3 управління ГУ СБ України в Луганській області, Управління стратегічних розслідувань в Луганській області ДСР НП України, Управління патрульної поліції в Луганській області, Сєвєродонецького МВ філії Державної установи «Центр пробації» в Луганській області, Відділу протидії кіберзлочинам Департаменту кіберполіції НПУ, ВЦА міста Сєвєродонецька.
    Під час наради, зокрема, розглядалися питання запобігання і протидії злочинності та корупції в місті в умовах сьогодення. Під час своєї доповіді керівник Сєвєродонецької місцевої прокуратури Голубов О.В. зазначив, що правоохоронними органами району вживалися спільні скоординовані заходи щодо забезпечення захисту інтересів держави та громадян від злочинних посягань. Вжитими заходами забезпечено зменшення кількості облікованих тяжких злочинів, злочинів проти власності, кримінальних правопорушень проти громадської безпеки, підвищення результативності розслідування кримінальних проваджень на пріоритетних напрямках та прийняття у них кінцевих рішень.
    Під час обговорення проблемних питань учасники наради надали свої конструктивні пропозиції, які стали основою для прийняття комплексу узгоджених заходів з метою зміцнення законності та попередження злочинності на території міста Сєвєродонецька.
    За результатами наради учасники прийняли постанову, яка передбачає проведення правоохоронцями низки спільних заходів.

Сєвєродонецька місцева прокуратура Луганської області
 

Протидія злочинності потребує спільних зусиль
Протидія злочинності потребує спільних зусиль
Комментарии для сайта Cackle