Голова та п`ять замів: хто та чим саме займається у Сєвєродонецькій ВЦА

Голова та п`ять замів: хто та чим саме займається у Сєвєродонецькій ВЦА

Структура Сєвєродонецької військово-цивільної адміністрації опублікована відомством, передає Зміст.

Так, керівник ВЦА Олександр Стрюк відповідає за фінансове управління, відділ з юридичних та правових питань та відділ бухобліку та звітності.

Перший заступник Ігор Робочий: відділ адміністративних послуг, управління охорони здоров’я, адміністративно-господарський відділ, відділ молоді та спорту, служба у справах дітей.

В.о. заступника з питань безпеки та громадського порядку Максим Черевко: відділ цивільного захисту, екологічної безпеки та охорони праці, управління праці та соціального захисту населення, Сєвєродонецький міський центр соціальних служб, територіальний центр соціального обслуговування, центр реабілітації дітей – інваліді.

Заступник з питань землекористування, будівництва, економічного розвитку та освіти Олег Кузьмінов: відділ капітального будівництва, управління економічного розвитку, управління землеустрою, містобудування та архітектури та відділ освіти.

Заступник з кадрових питань та культури Ірина Степаненко: управління кадрової роботи та з питань зв’язків з громадськістю, організаційний відділ, загальний відділ, відділ зі звернень громадян, архівний відділ, відділ ведення Державного реєстру виборців, відділ культури, КУ «Трудовий архів».

В.о. заступника з питань ЖКГ Євген Потоцький: управління житлово-комунального господарства, відділ державного архітектурно-будівельного контролю, відділ автоматизованих систем управління та технічного обслуговування.

Голоси відсутні