E-svitlo: «ЕНЕРА СХІД» оновила особисті кабінети споживачів

E-svitlo: «ЕНЕРА СХІД» оновила особисті кабінети споживачів

Шановні споживачі електроенергії Луганської області, ТОВ «ЕНЕРА СХІД» представляє вашій увазі оновлені особисті кабінети – E-svitlo.

Нова платформа E-svitlo забезпечує поліпшену роботу сервісу та надає розширені можливості для подальшого покращення. В порівнянні зі старим веб-сервісом, новий має низку беззаперечних плюсів: спрощена процедура реєстрації, зручність користування в сумі з підвищеною швидкодією, покращений дизайн та розширений функціонал.
Вдосконалений веб-сервіс можна знайти як на сайті «ЕНЕРА СХІД», так і незалежно – скориставшись для переходу прямим посиланням: https://lg.e-svitlo.com.ua/

ФУНКЦІЇ

В оновленому особистому кабінеті побутового споживача доступні такі функції:
- перегляд персональної інформації;
- ведення декількох особових рахунків;
- перегляд даних про лічильник та внесення показів;
- доступ до інформації щодо обсягів і графіку споживання електроенергії;
- завантаження і друк рахунків;
- проведення оплати за електричну енергію, контроль розрахунків;
- звернення до кол-центру постачальника чи оператора системи розподілу.

ХТО ВЖЕ ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ

Всі, хто мав особисті кабінети на сайті «ЕНЕРА СХІД» – не повинні знову реєструватись. Усі створені акаунти перенесені автоматично. ОДНАК, при вході до особистого кабінету необхідно буде скористатися кнопкою «Забули пароль/Зміна пароля». Ще як варіант – можна вказати електронну пошту, яка використовувалась для реєстрації в «старому» особистому кабінеті (там, де треба ввести логін).

Акцентуємо: тепер ЛОГІН – ЦЕ ЕЛЕКТРОННА ПОШТА споживача; ввійти в систему Е-Svitlo за допомогою старих даних не вдасться.

І для тих, хто вже має особистий кабінет ЕНЕРА СХІД, і для тих, хто тільки зібрався зареєструватися, корисним буде ознайомитися з короткою Інструкцією для користувача (в форматі PDF) – посилання для її завантаження знаходиться на сайті «Е-Svitlo» ліворуч згори. В Інструкції можна знайти відповіді на більшість питань, що можуть виникнути.

Звертаємо увагу, що у разі виникнення проблем в роботі електронного кабінету, консультацію можна отримати, звернувшись до технічної підтримки сайту «Е-Svitlo» (в нижньому правому кутку).

УВАГА! Малоймовірно, але про всяк випадок: якщо користувач виявить, що не всі його особові рахунки (що були збережені в акаунті раніше) відтворились коректно під час автоматичного переносу даних до системи E-svitlo – потрібно буде повторити додавання потрібних рахунків.

ЯК СТВОРИТИ АКАУНТ?

Нагадаємо, що реєстрація споживача в системі E-svitlo відбувається через електрону пошту. Для створення нового користувача потрібно перейти на сторінку веб-сервісу та натиснути праворуч оранжеву кнопку «Реєстрація».

З’явиться нова сторінка, на якій потрібно:
- заповнити поля ім'я та прізвище;
- в поле «логін» ввести адресу електронної пошти (буде використовуватися для входу в систему та для підтвердження реєстрації);
- ввести номер мобільного телефону;
- придумати та ввести особистий пароль для входу (мінімум 8 символів);
- підтвердити пароль (повторити);
- підтвердити згоду (див. «Детальніше»);
- натиснути внизу на синю кнопку «Реєстрація».

АКТИВАЦІЯ

Після завершення реєстрації на електронну пошту споживача прийде лист з посиланням для активації. Потрібно клікнути на посилання у тексті листа для завершення реєстрації у кабінеті.

 «Е-Svitlo» від ЕНЕРА СХІД – керуйте своїм електропостачанням легко, швидко та дистанційно!

ТОВ "ЕНЕРА СХІД"

Последние новости:

Комментарии для сайта Cackle