До 2 років позбавлення волі засуджено 25 річного мешканця Сєвєродонецька, який здійснив крадіжку майна.
Сєвєродонецькою окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом таємного викрадення чужого майна, вчиненого повторно, ( ч.2 ст.185 КК України.)
За матеріалами провадження, у липні 2020 року, 25 річний, безробітний мешканець м. Сєвєродонецька, здійснив крадіжку побутової техніки зі квартири, яку орендував у м. Сєвєродонецьку та викраденим майном розпорядився на власний розсуд.
Стороною обвинувачення надано суду достатні докази, що підтверджують винуватість правопорушника.
Вироком Сєвєродонецького міського суду Луганської області обвинуваченого визнано винним у вчиненні інкримінованого злочину та засуджено до 2 років позбавлення волі на підставі ст. 75 КК України, звільнено від відбуття покарання з випробуванням на строк 1 рік 6 місяців.
Довідково: санкцією ч.2 ст. 185 КК України передбачено покарання у вигляді обмеження волі на строк до 5 років, або позбавленням волі на той самий строк.
В.Приходько, прокурор Сєвєродонецької окружної прокуратури
- 3341 перегляд
Читайте також:
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:00 ЛОВА: На ТОТ Луганщини скаржаться на відбудову Лисичанська та готуються до масштабних відключень води
- 09:23 Вчора війська рф 23 рази обстріляли Луганщину
- 21:24 Кадрові зміни, «Лісова дача» та житлові кредити: про що розповіла очільниця Сіверськодонецької МВА
- 19:55 «Завжди вболіваємо за справедливі рішення». Бойко прокоментувала підозру керівнику підрозділу
- 19:32 «Вони вас не розчарують». Бойко анонсувала кадрові зміни у керівництві МВА
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На окупованій Луганщині розпочалася валютна криза. Вода в Алчевську непридатна для використання 07.07.2026 переглядів: 1462
- На Хмельниччині попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Владиславом Непраном 07.07.2026 переглядів: 1068
- У Вінниці попрощаються з загиблим захисником з Луганщини Олександром Ширяєвим 09.07.2026 переглядів: 863
- Пацієнти з Індонезії та Мексики: як дерматологиня з Сіверськодонецька здобуває третю спеціальність в Києві 08.07.2026 переглядів: 774

ЛОВА: На ТОТ Луганщини скаржаться на відбудову Лисичанська та готуються до масштабних відключень води
Вчора війська рф 23 рази обстріляли Луганщину
«Завжди вболіваємо за справедливі рішення». Бойко прокоментувала підозру керівнику підрозділу
