На Луганщині винуватець смертельної ДТП здався поліції
Підозрюваний протягом тижня переховувався у лісосмугах та недобудовах бо поліцейські перекрили всі можливі шляхи покинути територію області та уникнути відповідальності. Йому наразі обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
26 жовтня на спецлінію «102» зателефонував чоловік і повідомив, що це він скоїв ДТП 18 жовтня на вул. Сосюри м. Лисичанська.
На місце перебування телефонувавшого негайно виїхав екіпаж Управління патрульної поліції Луганської області та доставив чоловіка до поліції м. Лисичанська.
Наразі 23-річному лисичанину оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 286 КК України «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами». Чоловікові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 3-х до 8-ми років.
Поліція Луганської області
- 7209 переглядів
Читайте також:
- Львівська ОВА, підпис російського імператора і виїзд чоловіків за кордон: як відреагували чиновники на розслідування
- Іспанія відмовилася розслідувати вбивство Портнова разом з Україною і ще не видала його тіло, - ЗМІ
- Подробиці вбивства Портнова у Мадриді: "стрілок" був один і вистрілив 9 разів, - El Pais
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Де можна звернутися по допомогу до лисичанських лікарів: адреси та графіки прийому
- 18:00 ЗМІ з посиланням на ЛОВА: понад 95% Луганщини - під окупацією, в зоні боїв залишаються мирні
- 16:55 Внесли зміни до умов пільгової іпотеки “Житло для ВПО”: про що мова
- 16:00 47-річну жительку Луганщини окупанти засудили за “шпигунство” до 15 років колонії
- 16:00 Трамп заявив Зеленському, що Україні потрібно йти у наступ у війні з рф, - WP
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти провели конкурс краси між учасницями «лнр» та «днр». Кажуть, конкурс «відчиняє двері на міжнародну арену» 11.07.2025 переглядів: 12431
- путін сказав Трампу, що планує ескалацію на сході України і "хоче забрати все", - Axios 14.07.2025 переглядів: 6867
- Під окупованим Сіверськодонецьком безкоштовно роздають дачі 16.07.2025 переглядів: 4877
- Підходи до підтримки ВПО мають змінитися, - Харченко 14.07.2025 переглядів: 4872