На клумбі, що висадили на в’їзді до Сєвєродонецька крадуть рослини
Опубліковано 10.11.2021 - 10:20
Понад 10 саджанців за тиждень. На клумбі, що висадили на в’їзді до Сєвєродонецька крадуть рослини. Найбільше вкрали кущів барбарису та рослини перовські. За словами головної спеціалістки з ландшафтного дизайну, такі саджанці на ринку коштують від 100 гривень.
Донбас Онлайн
- 7055 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:26 Програма для ВПО 60+: нардеп направив звернення щодо перевірки процедури реєстрації учасників
- 15:00 Креміняни вибороли призові місця на всеукраїнських змаганнях з настільного тенісу
- 14:15 У гумхабах Сіверськодонецької громади в Дніпрі та Тернополі консультуватимуть юристи
- 13:00 Ще 66 жителів Лисичанської громади отримають грошову допомогу від МВА
- 12:00 Літній відпочинок та фахівці з супроводу: громадам Луганщини доручили активізуватися щодо роботи з ветеранами
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 2274
- Уродженця Луганщини, який воював проти ЗСУ, засудили до довічного ув’язнення 16.06.2026 переглядів: 1365
- На війні загинув сіверськодончанин Іван Білянський 16.06.2026 переглядів: 1219
- Житло для сіверськодончан 60+: у Держмолодьжитлі визначили переможців за програмою 16.06.2026 переглядів: 968

Програма для ВПО 60+: нардеп направив звернення щодо перевірки процедури реєстрації учасників
У гумхабах Сіверськодонецької громади в Дніпрі та Тернополі консультуватимуть юристи
Літній відпочинок та фахівці з супроводу: громадам Луганщини доручили активізуватися щодо роботи з ветеранами
