«Азот» наростив обсяги виробництва медичного кисню

«Азот» наростив обсяги виробництва медичного кисню

З початку року підприємство випустило понад 200 тисяч куб. метрів кисню, який допомагає медикам у лікарнях Луганської та Донецької областей боротися за життя людей

22 листопада 2021 року. Сєвєродонецьк. Україна. – За два тижні листопада 2021 року Сєвєродонецький «Азот», що входить до азотного бізнесу Group DF, виробив та поставив у медичні заклади 38 772 куб. метра (6462 балона) кисню.

«З початку року загальний обсяг виробництва медичного кисню на підприємстві зріс у кілька разів. Я гадаю, у листопаді ми зробимо рекордну кількість кисню. Через нову хвилю пандемії наше підприємство різко наростило обсяги виробництва медичного кисню. Ми розуміємо, що споживання кисню на одного хворого зростає, що кожен новий балон, кожна тонна кисню – це можливість залишитися живим для хворих на COVID19. Завдяки конструктивній роботі з владою Сєвєродонецьк та Луганська область, схоже, пройдуть пік епідемії із забезпеченням киснем на 100%», – говорить ЛЕОНІД БУГАЙОВ, Голова Правління ПрАТ «СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ АЗОТ».

За словами керівника, підприємство тісно співпрацює з Міністерством охорони здоров'я, місцевою владою, спільно з якими планує постачання кисню до лікарень на найближчі місяці. Сьогодні кисень надається лікарням Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного, Сватового, Станиці Луганської, Старобільська, Троїцького, Біловодська, Новоайдара Луганської області. Також впродовж останніх тижнів кисень постачався до медичних закладів Краматорська, Лимана та Бахмута (Донецька область).

«Ми на постійному зв'язку з керівництвом ОДА та мерами. Сьогодні система охорони здоров'я країни зазнає колосального навантаження, і ми зі свого боку робимо все можливе для її підтримки. Ми маємо намір утримувати темпи зростання виробництва доти, доки це буде необхідно. Хіміки та лікарі й надалі працюватимуть 24/7, щоб рятувати українців. Збоїв не буде», – зазначив Леонід Бугайов.

Сєвєродонецький «Азот» разом з «Рівнеазот» та Черкаським «Азотом» входить до холдингу Ostchem, який поєднує хімічні заводи Дмитра Фірташа. За перші два тижні листопада підприємства Ostchem безкоштовно поставили до 7 областей України 350 тонн кисню. Загальний обсяг кисню підприємств Групи з початку року становив 1,5 тисячі тонн. Кисень медичної якості поставляється в цистернах або балонах.

Медичний кисень ПрАТ «СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ АЗОТ» зареєстровано та внесено до Державного реєстру лікарських препаратів як препарат для проведення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію коронавірусної хвороби (COVID-19).
 

«Азот» наростив обсяги виробництва медичного кисню
Комментарии для сайта Cackle