Поліцейські викрили «лабораторію» по виготовленню психотропної речовини - амфетаміну

Поліцейські викрили «лабораторію» по виготовленню психотропної речовини - амфетаміну

35-річному сєвєродончанину, який за місцем свого мешкання облаштував так звану лабораторію та налагодив процес по виготовленню амфетаміну, загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від шести до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Виявили лабораторію та задокументували злочинні дії її організатора співробітники Управління боротьби з наркозлочинністю ДБН НПУ спільно зі співробітниками Сєвєродонецького районного управління поліції.
Під час проведення санкціонованого судом обшуку за місцем мешкання сєвєродончанина, співробітниками поліції було виявлено та вилучено лабораторний посуд, спеціальне приладдя, різного виду прекурсори та багато інших речей та предметів, які використовувались для виготовлення, тобто синтезу психотропної речовини – амфетаміну.

В рамках відкритих за даним фактом кримінальних проваджень, слідчими під процесуальним керівництвом прокуратури повідомлено чоловіку про підозру у скоєні злочинів, передбачених ст. 311 КК України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів) та ст. 313 КК України (Викрадення, привласнення, вимагання обладнання, призначеного для виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, чи заволодіння ним шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем та інші незаконні дії з таким обладнанням). Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Поліція Луганської області