Луганщина у вогні. День 10
Луганщина - це Україна!
День 10. Ворог не розраховував, що його тут так «гостинно» зустрінуть. Російська армія щодень втрачає своїх людей та техніку. Декілька днів вони намагаються захопити обласний центр, проте, навіть, не можуть підступитися до нього.
Ці 10 днів показали, що ми маємо справу зі справжніми звірами. Їм байдуже в кого стріляти, вони несуть суцільну смерть.
Сьогодні у Новопскові росіяни обстріляли українців з прапорами в руках, з прапорами! Не зі зброєю. Троє поранених
Управління верховного комісара ООН з прав людини (УВКПЛ) заявило, що в Україні з 24 лютого дістали поранення 707 цивільних осіб. Було вбито 351 людину.
За інформацією УВКПЛ ООН, у Донецькій та Луганській областях загинуло 86 осіб, отримали поранення 385 осіб.
Під ворожим вогнем сьогодні опинилися українські (такими і залишаться): Сєвєродонецьк і прилеглі села, Лисичанськ, вперше Рубіжне, Попасна, Гірська громада.
Ранок у Сєвєродонецьку був «градовим». Після сьомої ранку російська армія обстріляла мирні житлові квартали. Двоє загиблих, 12 поранених. Наше маленьке яскраве місто щодень руйнує російське кодло. Влада не зупиняючись працює над відновленням комунікацій.
Лисичанск так само без води, світла. Район заводу ГТВ під постійним вогнем. Дитяча обласна лікарня в розбитому стані, найменші мешканці області в підвалах.
Гірська громада теж без тиші. Але у влади сьогодні маленька перемога - нарешті дісталися до Світличного, скільки змогли евакуювали мешканців, привезли їжі.
Всі працюють над відновленням комунікацій.
Попасна без світла була три доби. Гатили всю ніч і день. Пошкоджено житлові будинки та лікарню. Світло вже відновили, служби працюють, влада на місці!
Рубіжне, на жаль, сьогодні поповнило перелік населених пунктів, де було гаряче. Пошкоджено житлові будинки, двоє поранених. Місто українське - для тих в кого були сумніви! Не вірте фейкам!
Сватове та Білокуракине мужньо відстояли свої населені пункти перед російськими танками. Люди з гімном, прапорами та Україною в серці дали зрозуміти загарбникам, хто тут господар. Ніколи Луганщина не буде годувати ворога!
У Старобільську потроху повертають до життя пошкоджений днями кв.Ватуніна. Енергетики відновлюють кабельну лінію.
Гуманітарна ситуація по області - задовільна! Кожна громада слідкує за цим питання та організували допомогу всім нужденним!
Окрім того, працюють волонтерські штаби, які допомагають військовим та громадянам!
Вже розвантажили гуманітарну допомогу, що прибула з Західної України! Цінуємо! Дякуємо!
Щодо евакуації, слідкуємо за офіційними джерелами інформації, чекаємо на зелений коридор!
Шановні мешканці Луганщини, Ви неймовірно мужні, ще трошечки… орки підуть, наші ЗСУ їх виженуть!!!
Все буде Україна!
- 4406 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Звільнили директора департаменту цивільного захисту Луганської ОВА
- 18:31 На окупованій Луганщині створили ще один центр зомбування дітей, – Спротив
- 17:31 В Україні у середу прогнозують ідеальну температуру повітря
- 17:00 Реорганізовують дві санаторні школи Луганщини
- 16:53 Сікорський вважає війну рф проти України колоніальною: "Такі війни тривають близько 10 років"
Найпопулярніші новини за тиждень:
- NRC відкриває прийом заявок на грошову допомогу постраждалим від війни: подробиці 16.05.2025 переглядів: 3034
- Керівниця департаменту соцзахисту Луганської ОВА Поліщук пішла на пенсію 13.05.2025 переглядів: 1652
- Кабмін затвердив новий порядок компенсацій за розміщення ВПО 17.05.2025 переглядів: 1585
- Чому путін відмовився від переговорів із Зеленським: газета The Telegraph назвала три причини 15.05.2025 переглядів: 1013