Евакуація 2 квітня: із Сєвєродонецька врятовано 341 людину
2 квітня - черговий евакуаційний потяг з Луганщини
До уваги мешканцям Сєвєродонецької громади!!! Хто планує евакуацію, збиратися біля міського Палацу культури об 10:00
Патрульні задіяні в організації підвезення людей з укриттів до місця збору. Прохання до волонтерів долучитися до підвезення .
Орієнтовний час відправлення зі станції в Новозолотарівці - 14:00
Далі - пересадка до потягів в Донецькій області.
Можливі зміни. Слідкуйте за повідомленнями.
Понад 800 луганчан прямують до залізничних вокзалів, або вже в поїзді
Упродовж 2 квітня евакуйовано вже понад 800 жителів області.
Зокрема, із Сєвєродонецька врятовано 341 людину, із Рубіжного - 80, з Кремінної - 118, з Попасної - 25, із Гірської громади - 280.
«Гуманітарний коридор» під обстріли.
Вдалося вивезти майте 2700 мешканців Луганщини
З орками неможливо домовлятися. росіяни умисно гатять під час евакуації. Прилітає поблизу місць збору людей. На щастя всі цілі.
Разом з патрульною поліцією, релігійною організацією, волонтерами і цього дня вдалося неможливе.
З Гірської громади вивезли 280 осіб, з Кремінної 118, 60 рубіжан + 20 власним транспортом, 25 з Попасної, 341 людину з Сєвєродонецька, близько 1800 з Лисичанська (+прилеглі міста та села).
Дякуємо дніпрянам за допомогу!
Для тих, хто залишився завезено декілька тонн гуманітарної допомоги: харчі, ліки, засоби гігієни.
Патрульні поліцейські вже почали їх розвозити по бомбосховищам.
Нагадую, ЕВАКУАЦІЯ поки є
Щоранку автобуси чекають на Вас
Бережіть себе!
- 3526 переглядів
Читайте також:
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 12:00 Екоінспекція назвала розмір збитків від лісових пожеж у Сіверськодонецькій громаді
- 11:00 Суд у справі про загибель журналістки з Луганщини Анастасії Волкової знову відклали, – адвокатка
- 10:00 Уродженця Луганщини засудили до 15 років ув'язнення за держзраду та роботу на окупаційну владу
- 09:00 На окупованій Луганщині уночі не сповіщають про тривогу, у низці кварталів Сіверськодонецька немає води з 2022 року
- 08:31 23 дронами вдарили росіяни на Луганщині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодончанину Кирилу Ніжніку просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ) 21.05.2026 переглядів: 4485
- У Сіверськодонецьку Сили оборони уразили підрозділ росіян, – Генштаб 20.05.2026 переглядів: 1751
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 1051
- Офіс Сіверськодонецької МВА у Києві зруйнований після атаки рф, – Бойко 21.05.2026 переглядів: 867


Екоінспекція назвала розмір збитків від лісових пожеж у Сіверськодонецькій громаді
Суд у справі про загибель журналістки з Луганщини Анастасії Волкової знову відклали, – адвокатка
На окупованій Луганщині уночі не сповіщають про тривогу, у низці кварталів Сіверськодонецька немає води з 2022...
