У Рубіжному п’ятеро постраждалих і одна загибла людина, в області зруйновано ще 11 будинків
Опубліковано 06.04.2022 - 07:47
Це наслідки учорашніх обстрілів російською армією житлових кварталів Рубіжного, Лисичанська, Попасної, Сєвєродонецька, Тошківки.
Артобстріли росіян завдали шкоди двом багатоповерхівкам та дев’ятьом приватним будинкам. У старій частині Сєвєродонецька стялося займання гаражів, у Рубіжному – цистерни з азотною кислотою, попередньо – без наслідків. У будинку в Попасній вигоріли одразу три поверхи.
Під час ворожого вогню загинув житель Рубіжного, ще п’ятеро місцевих мешканців отримали поранення. Сімох вдалося живими дістати з-під завалів. Рятувальники впоралися із сімома пожежами у житловому фонді Луганщини.
- 2555 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:06 Велика Британія готова відправити в Україну авіацію і сухопутні війська у якості миротворців
- 11:00 Майже 6 тисяч дітей на окупованій Луганщині приєднали до «Юнармії»
- 10:02 У Чехії українські біженці внесли до бюджету вдвічі більше грошей, ніж країна витратила на виплати
- 10:00 У Лисичанську при подачі води замерзли труби
- 09:04 Трамп не може повірити, що назвав Зеленського "диктатором" і сказав, що поважає його
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинув патрульний Луганської області 23.02.2025 переглядів: 2515
- Серед сіверськодонецьких ВПО проводять опитування щодо потреби у житлі 26.02.2025 переглядів: 2149
- На Черкащині до 15 років тюрми засудили переселенця з Луганщини, який передавав дані росіянам 26.02.2025 переглядів: 1944
- Переселенців з Луганщини запрошують на поселення в гуртожиток на Рівненщині 21.02.2025 переглядів: 1786