Звіт ДСНС за 7 квітня
Окупаційні російські війська вкотре завдали ударів по інфраструктурних обʼєктах та житлових будинках Луганщини.
В Сєвєродонецьку армія агресора поцілила в лікарню, палав дах. Рятувальники оперативно ліквідували пожежу, але будівля зазнала значних пошкоджень. По всьому місту зруйновані будинки, спалені вщент автомобілі і гаражі. Але загарбникам і цього мало. Вони відкривають вогонь по людях, які просто стоять в чергах за харчами та ліками.
В Кремінній за минулу добу маємо, на жаль, одного загиблого.
Представники влади намагаються організувати для людей гуманітарні коридори, але ворог не припиняє вогонь, через що евакуація ускладнюється.
Гатять росіяни і по житловим будинкам в Лисичанську, Рубіжному, Кремінній, Новодружеську, Тошківці.
Рятувальники, патрульні поліцейські, волонтери продовжують підвозити їжу, лікі, гуманітарні набори по підвалах та бомбосховищах. Також пожежно-рятувальні підрозділи Луганщини доставляють десятки тонн води людям.
- 3015 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:40 Двох представниць Луганщини відзначили орденами княгині Ольги ІІІ ступеня
- 15:00 Поліцейському з Сіверськодонецька Кирилу Зіброву посмертно присвоїли звання «Герой України»
- 13:16 На окупованій Луганщині проукраїнські активісти провели акцію
- 11:30 ЛОВА: окупанти на Луганщині збільшують тариф на світло, у Старобільську продовжують забирати житло
- 10:02 Окупанти намагалися просунутися на кордоні Луганщини й Донеччини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Замість громади — «ввічливі чоловічки»: як росія заселяє окупований Сіверськодонецьк 27.12.2025 переглядів: 611
- Дружина захисника з Сіверськодонецька виготовлятиме сублімовані продукти та снеки 25.12.2025 переглядів: 575
- Президент відзначив двох луганських рятувальників 28.12.2025 переглядів: 432
- ЛОВА: окупанти пропонують шахтам купувати російське обладнання, у Сіверськодонецьку містян змусили прибирати сніг 28.12.2025 переглядів: 415




Двох представниць Луганщини відзначили орденами княгині Ольги ІІІ ступеня
Поліцейському з Сіверськодонецька Кирилу Зіброву посмертно присвоїли звання «Герой України»
На окупованій Луганщині проукраїнські активісти провели акцію