Біля Рубіжного знову влучили у цистерну з азотною кислотою
Знову хімічна атака! Біля Рубіжного орки знову влучили у цистерну з азотною кислотою!
Терміново!
Не виходьте з укриттів!
Якщо Ви у приміщенні - закрийте двері та вікна!
Дія на людину: азотна кислота небезпечна при вдиханні, ковтанні та при попаданні на шкіру та слизові оболонки.
Пари кислоти викликають подразнюючу дію на дихальні шляхи. При слабких отруєннях з'являються ознаки бронхіту, легкого бронхіоліту, запаморочення, сонливість; при важких отруєннях - набряк легенів. Для захисту від парів і туману азотної кислоти користуються протигазами.
Підготуйте захисні маски для обличчя, змочені содовим розчином!
При місцевій дії на очі азотна кислота викликає тяжке ураження з великим некрозом рогової оболонки та кон'юнктиви, що призводить до втрати зору.
Примечание sd.ua: ветер дует на север, поэтому в Северодонецк попасть не должно.
Оновлення 18:42
Пари від вибуху цистерни з 4 тоннами азотної кислоти розповсюдилися в районі позицій росіян під Кудряшівкою та Варварівкою
Вибух цистерни з 4 тоннами неконцентрованої азотної кислоти стався о 17:09 внаслідок російського обстрілу промислової зони.
Загрози життю населення немає. Воювати росіяни не вміють - не розрахували навіть напрямок вітру. Хмара розповсюдилася у сторону їхніх позицій поблизу Кудряшівки та Варварівки.
Також упродовж дня внаслідок обстілів Сєвєродонецька, Лисичанська, Кремінної, Рубіжного, Золотого пошкоджено 11 об'єктів, серед яких 4 будинки, промисловий склад, спортивна інфраструктура.
Зазнали поранень чотири людини, врятовано з-під завалів та обстрілів чотирьох осіб, з яких одна дитина.
- 2484 перегляди
Читайте також:
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 12:00 Екоінспекція назвала розмір збитків від лісових пожеж у Сіверськодонецькій громаді
- 11:00 Суд у справі про загибель журналістки з Луганщини Анастасії Волкової знову відклали, – адвокатка
- 10:00 Уродженця Луганщини засудили до 15 років ув'язнення за держзраду та роботу на окупаційну владу
- 09:00 На окупованій Луганщині уночі не сповіщають про тривогу, у низці кварталів Сіверськодонецька немає води з 2022 року
- 08:31 23 дронами вдарили росіяни на Луганщині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодончанину Кирилу Ніжніку просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ) 21.05.2026 переглядів: 4485
- У Сіверськодонецьку Сили оборони уразили підрозділ росіян, – Генштаб 20.05.2026 переглядів: 1751
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 1051
- Офіс Сіверськодонецької МВА у Києві зруйнований після атаки рф, – Бойко 21.05.2026 переглядів: 867





Екоінспекція назвала розмір збитків від лісових пожеж у Сіверськодонецькій громаді
Суд у справі про загибель журналістки з Луганщини Анастасії Волкової знову відклали, – адвокатка
На окупованій Луганщині уночі не сповіщають про тривогу, у низці кварталів Сіверськодонецька немає води з 2022...
