У Сєвєродонецьку окупанти знищили центр гуманітарної допомоги, який щоденно годував 300 людей
Вчора, 11 квітня, один із центрів надання гуманітарної допомоги, створених у Сєвєродонецьку силами волонтерів, зазнав масованого обстрілу. Одразу вісім снарядів потрапили у приміщення колишнього ДСК, де був облаштований центр, та зруйнували стіни. Внаслідок чого сталося значне загоряння складу. На щастя, обійшлося без жертв», - розповів голова Луганської асоціації організацій осіб з інвалідністю Микола Надулічний, який є одним з організаторів мережі таких центрів у Сєвєродонецьку та Лисичанську.
За його словами, центр годував до 300 людей щодня та забезпечував їжею та засобами гігієни прикутих до ліжка хворих людей. Громадські активісти щодня формували набори для маломобільного населення й на автомобілі або, навіть, на велосипедах чи пішки, доправляли їх адресно.
Волонтери, ризикуючи своїми життями, привозили у Сєвєродонецьк медикаменти, продукти та дитяче харчування, засоби гігієни, які допомагали населенню виживати у цей скрутний час. Усвідомлюючи, що окупанти цілять саме по складських продовольчих об'єктах, ми не оголошували адресу видачі в соцмережах, а ходили та запрошували людей особисто, щоб убезпечити себе та їх. Ми приголомшені, але не зломлені! Ми, як і раніше працюватимемо і годуватимемо людей!» - розповіла одна з активісток центру, яка стала свідком цинічного обстрілу «російськімі асвабадітєлями» чергового «стратегічного об’єкту
- 3738 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 12:00 Квартири, магазини, спорткомплекс та завод: окупанти знайшли безхазяйне майно у Рубіжному
- 11:00 «Відпрацьовує повістку кремля»: підозру отримав пропагандист з окупованої Луганщини
- 10:00 Сили оборони завдали удару по елементу російської ППО на окупованій Луганщині
- 10:00 Війна не забрала музику: історія композитора зі Старобільщини
- 09:00 ЛОВА: Окупанти на Луганщині вводять усний іспит з історії рф й агітують молодь під виглядом профорієнтації
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинули ще двоє військовослужбовців з Луганщини 26.02.2026 переглядів: 1149
- На війні загинув уродженець Сіверськодонецька Віктор Ярцев 25.02.2026 переглядів: 818
- «Інформація може знищити цілі підрозділи ворога. Конвеєр фотографій може знищити всіх українців на ТОТ», — «Східний» про спротив в окупації 25.02.2026 переглядів: 726
- Підтримка ВПО: родинам з Луганщини передали генератори, термобілизну та продуктові набори 27.02.2026 переглядів: 552










«Відпрацьовує повістку кремля»: підозру отримав пропагандист з окупованої Луганщини
Сили оборони завдали удару по елементу російської ППО на окупованій Луганщині
ЛОВА: Окупанти на Луганщині вводять усний іспит з історії рф й агітують молодь під виглядом профорієнтації