Евакуація 14 квітня: понад 200 людей евакуйовані
Ми продовжуємо евакуювати людей навіть при подвійній небезпеці. Займайте місця, поки поїздів і вцілілих автобусів достатньо. Не чекайте до останнього, – про роботу гуманітарних коридорів 14 квітня
За п’ятьма напрямами відбудеться евакуація 14 квітня.
Це Гірська громада, Попасна, Лисичанськ, Рубіжне та Сєвєродонецьк.
Учора нам «гуманітарні коридори» не відкрили – не було гарантій стосовно безпеки. Але ж сотні людей чекали. Як їх залишити? Тому ми спробували евакуювати звідти, куди можна було доїхати. Вдалося за чотирма напрямками, крім Рубіжного. Іншим маршрутом виїхали жителі Кремінної. Рятуватимемо життя жителів області і сьогодні.
Через те, що в багатьох громадах вже давно відсутнє світло, а разом із тим телебачення і Інтернет, подекуди немає мобільного зв'язку, деякі місцеві жителі дізнаються про безкоштовну евакуацію лише тоді, коли до бомбосховища або віддаленого району поліцейські, рятувальники чи волонтери доставляють гуманітарну допомогу.
Готових виїхати підвозять до місць зборів на цьому ж транспорті. Або повертаються наступного разу за тими, хто ще вагається. Однак часу на роздуми все менше і менше. Прийміть рішення для порятунку дітей, батьків та себе особисто. Доки ще не пізно. Автобуси на вас чекають. Місць і рейсів достатньо для всіх бажаючих. Не чекайте до останнього.
Місця зборів:
- Сєверодонецьк: проспект Хіміків, 28;
- Лисичанськ: ГТВ (РТІ), 40 років Перемоги; вул. Сосюри, 324, ДСНС;
- Попасна: вул. Первомайська, 42;
- Гірське: вул. Гагаріна, 13а;
- Нижнє: Паркова, 13;
- Рубіжне: вул. Чехова, 11.
Понад 200 людей евакуйовані із Лисичанська, Сєвєродонецька, Гірського, Попасної та Кремінної
Вони вже прямують до залізничних вокзалів Донеччини та до Дніпра. Це 90 жителів Лисичанська, 52 – Гірської громади, 34 – Кремінної, 27 – Сєвєродонецька, 5 – Попасної. Поїзди чекатимуть сьогодні до останнього врятованого – всі будуть убезпечені. Евакуація триває.
- 1935 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:00 Відтермінування не буде: окупанти на Луганщині погрожують позбавити виплат осіб з інвалідністю
- 08:42 Окупанти атакували поблизу Діброви на Луганщині
- 08:17 Головні новини на ранок, 31 липня: наслідки атаки рф на Київ, донька Келлога каже, що це відповідь путіна Трампу
- 19:00 Окупанти визнали: пожежі наближаються до Бобрового, площа – понад 300 га (ФОТО)
- 18:09 “Жовта стрічка” анонсувала акцію на ТОТ до Дня Повітряних сил України
Найпопулярніші новини за тиждень:
- В одному з будинків окупованого Сіверськодонецька вскриватимуть квартири 28.07.2025 переглядів: 12875
- «Тільки губи фарбують». Сіверськодончани відповіли окупантам на допис про ремонт усіх будинків до 2030 року 25.07.2025 переглядів: 7338
- Окупанти виставили на “аукціон” два приміщення у Сіверськодонецьку 23.07.2025 переглядів: 2408
- Екскерівник Луганської ОВА Сергій Гайдай купив мотоцикл за майже 650 тис. грн 23.07.2025 переглядів: 1962