Евакуація 18 квітня: вдалося евакуювати понад 100 людей
В області не залишилося жодного безпечного місця – евакуюйтесь, ми ще можемо вас врятувати
18 квітня евакуацію проводитимуть із Попасної, Рубіжного, Гірської громади, Сєвєродонецька, Лисичанська. В цих населених пунктах у разі припинення вогню, будуть відкриті «гуманітарні коридори».
Евакуюватимемо в будь-якому випадку. Куди зможемо дістатись – заберемо людей. Вже дуже важко виїхати з Рубіжного, Попасної, Гірського. Жителі Кремінної евакуюються, не маючи «коридору безпеки». На сьогодні в області не залишилося жодного безпечного місця. Якщо раніше частина мешканців Луганщини почувалася більш-менш спокійно у деяких районах Лисичанська та Сєвєродонецька, то зараз ситуація загострилась. Російські снаряди «накривають» повсюди. Евакуюйтесь, ми ще можемо вас врятувати. Не тягніть до останнього, коли не залишиться жодного безпечного виїзду з області. 18 квітня автобуси чекають на вас. Збирайте речі та приходьте. Ви необхідні Україні живими
Автобуси чекають!
Сєвєродонецьк - місця зборів з 9.30 до 10.30 біля міського Палацу культури та бульвару Дружби народів, 41б (гуртожиток СНУ ім. В.Даля).
Без «гуманітарних коридорів» і без «режиму тиші». З Луганщини вдалося евакуювати понад 100 людей!
Кремінна - показова ситуація, коли все змінилося за одну ніч, і ПОКИ ми не можемо вивозити людей звідти.
Сьогодні разом з Патрульною поліцією, ДСНС та волонтерами змогли вивезти 49 лисичан, 18 сєвєродончан, 23 люди з Гірської громади, 14 рубіжан, 4 попаснян.
Для тих, хто залишився завезли їжу, ліки та засоби гігієни. Їх вже розвозять по бомбосховищам.
Завтра евакуація продовжиться.
Бережіть себе!
- 1712 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Під Сіверськодонецьком знову пожежі (КАРТА)
- 18:18 У Лисичанську в ДТП загинула людина (ВІДЕО)
- 17:00 Під Білогорівкою зупинили штурм окупантів (ВІДЕО)
- 16:00 Лисичанський медцентр запрошує на реабілітацію військових та ВПО
- 16:00 Залужний назвав 10 уроків, які вивчили українці за останні роки війни з рф
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Тільки губи фарбують». Сіверськодончани відповіли окупантам на допис про ремонт усіх будинків до 2030 року 25.07.2025 переглядів: 6899
- В одному з будинків окупованого Сіверськодонецька вскриватимуть квартири 28.07.2025 переглядів: 4731
- У Сіверськодонецьку розігнали підприємство, яке робило ремонти, куди тепер звертатися – люди не знають 22.07.2025 переглядів: 3744
- Окупанти виставили на “аукціон” два приміщення у Сіверськодонецьку 23.07.2025 переглядів: 2363