Місто, на яке напав «русский мир»: так виглядає Сєвєродонецьк
Опубліковано 20.04.2022 - 16:30
На цих кадрах: пошкоджені храм та дитсадок, уламки житлових будинків, знищений ринок, обстріляне авто «швидкої», вирви від обстрілу «Градами» просто на шкільному стадіоні.
Деякі люди готують їжу на відкритому вогні на вулиці. У Сєвєродонецьку відсутнє водо і електропостачання, газ. Місто на порозі гуманітарної катастрофи.
У Сєвєродонецьку залишаються близько 20 тисяч жителів порівняно зі 130 тисячами, які були до початку повномасштабного вторгнення Росії 24 лютого, повідомляє влада. Людей закликають евакуюватися. З початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України російським силам вдалося захопити більшу територію Луганської області
- 9845 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Програму субсидій на оренду житла для ВПО “дизайнують”, - Улютін
- 15:30 NRC відкриє реєстрацію на грошову допомогу: хто може подавати заявку
- 13:30 Ліквідують Сіверськодонецький дитячо-юнацький комплекс «Юність»
- 11:30 Загинув захисник з Луганщини Сергій Каліта
- 10:00 5 сімейних пар, долі яких пов’язані з Луганщиною: Жили, любили та творили історію сторіччя і десятиліття тому
Найпопулярніші новини за тиждень:
- 5 сімейних пар, долі яких пов’язані з Луганщиною: Жили, любили та творили історію сторіччя і десятиліття тому 14.02.2026 переглядів: 2247
- Поховали захисника з Лисичанська Костянтина Данільченка, який загинув в авіакатастрофі 11.02.2026 переглядів: 724
- Гуманітарка для переселенців з Луганщини: ситуація у хабах на початок 2026 року 13.02.2026 переглядів: 667
- На Київщині попрощаються з загиблим захисником з Сіверськодонецька Дмитром Трофимовим 13.02.2026 переглядів: 633

















NRC відкриє реєстрацію на грошову допомогу: хто може подавати заявку
Ліквідують Сіверськодонецький дитячо-юнацький комплекс «Юність»
Загинув захисник з Луганщини Сергій Каліта