В одному з будинків Сєвєродонецька не розірвалася авіаційна ракета
Опубліковано 22.04.2022 - 08:37
Її своєчасно знайшли піротехніки ДСНС, які перевіряли багатоповерхівку на наявність залишків вибухонебезпечних предметів.
Бригада піротехніків відпрацьовувала потенційно небезпечні адреси в Лисичанську та Сєвєродонецьку. У вісьмох будинках в Лисичанську нерозірваних вибухонебезпечних предметів вони або не знайшли, або це виявлялись залишки реактивних снарядів від градів. У Сєвєродонецьку ситуація дещо інша. В одній із багатостраждальних багатоповерхівок в нових районах міста знайдені два артилерійські снаряди 152 мм, один - 122 мм, а також некерований реактивний снаряд С-8. Це - наслідок авіаційного бомбардування міста. Всі ВНП вилучені та знешкоджені. Загрози людям, які залишаються в квартирах та підвалах, немає.
- 4343 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Окупанти планують заборонити рієлторську діяльність на ТОТ, – Спротив
- 18:00 Студенту СНУ ім. В. Даля призначили стипендію КМУ
- 17:00 “Заступником міністра культури лнр” призначили "чиновника" з самопроголошеної "днр"
- 16:00 Кремінська громада надає допомогу ВПО та ветеранам на переїзд до місця працевлаштування – куди звертатися
- 15:10 Україна отримає більше снарядів у межах чеської ініціативи
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Ганна Щеблєтова про службу: «Я просто хотіла бути корисною!» 01.10.2025 переглядів: 848
- Ще дві сіверськодончанки отримали компенсацію за придбання житла за програмою “єОселя” 30.09.2025 переглядів: 624
- Привласнення в особливо великих розмірах: БЕБ викрило схему розтрати грошей Сіверськодонецької громади на "закупівлях дронів" 06.10.2025 переглядів: 509
- «Роботу відновили, тепер треба розвиватися та йти вперед!» - в.о. директора бібліотеки ЛНУ Марія Починкова 30.09.2025 переглядів: 444