Загарбники штурмують вільні міста Луганщини
Внаслідок артилерійських обстрілів у Попасній загинуло дві цивільних людини та одна отримала поранення
Ворог наступає уздовж усієї лінії зіткнення. Противник зосереджує основні зусилля на наступальних діях на Сєверодонецькому напрямку, інтенсивно обстрілює наші війська з метою їх витіснення. Триває наступ у напрямку Новотошківського та штурмові дії у районах Рубіжного та Попасної.
На Донбасі за минулу добу відбито вісім атак ворога, знищено дев’ять танків, вісімнадцять одиниць броньованої та тринадцять одиниць автомобільної техніки, паливозаправник, три артилерійські системи.
Внаслідок обстрілів жилих кварталів Попасної та Рубіжного пошкоджено три житлових об‘єкти. У Попасній прямо на вулиці загинули дві людини та одна отримала поранення.
Бережіть себе!
Знаходьтеся в укриттях!
sd.ua: видео "Бои за Северодонецк" от 23.04.2022
- 2589 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:32 США звертаються до України за допомогою у створенні бойових дронів, - WSJ
- 14:00 За лютий перший заступник Лисогора отримав майже 250 тисяч гривень зарплати
- 13:02 Рада зробила крок до запровадження кримінальної відповідальності проти посадовців ТЦК і ВЛК
- 13:00 Очільнику окупаційного «автодору» на Луганщині повідомили підозри за двома статтями
- 12:14 Російські війська увійшли в Суджу, основна частина українських сил вийшла з Курщини, - ЗМІ
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти хочуть знести будинок по Хмельницького у Сіверськодонецьку 05.03.2025 переглядів: 6977
- Підвищення пенсій: у ПФУ розповіли, скільки луганських пенсіонерів отримають оновлені виплати 05.03.2025 переглядів: 2274
- У Сіверськодонецьку окупанти неякісно відремонтували будинок 10.03.2025 переглядів: 1978
- В окупованому Сіверськодонецьку розберуть під’їзди однієї з багатоповерхівок 07.03.2025 переглядів: 1892