Окупанти хочуть паніки та лякають фейками
Опубліковано 24.04.2022 - 09:48
Мінвбивства росії повідомило, що співробітники СБУ та спецслужби Великобританії начебто готують черговий фейк у Лисичанську.
рашисти брешуть, що до Лисичанська прибули представники українських та західних ЗМІ, які вели «постановочні фото-відеозйомки у Бучі Київської області».
Новину одразу рознесли пропагандистські змі.
Це МАНІПУЛЯЦІЯ!
Традиція орків - постійно брехати.
Не вірте фейкам, які вкидають, аби посіяти паніку!
Бережіть себе!
- 3239 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Сіверськодонецькій МВА розповіли, як виїхати з окупації
- 18:00 «У Лисичанську — колисці Донбасу — не залишилося жодної цілої шахти». Жителі відповіли окупантам на їхні ролики
- 17:00 Історія Наталії Яковець з Луганщини, яка у Прилуках відкрила власне ательє
- 16:00 У Києві видаватимуть гуманітарну допомогу луганчанам
- 15:00 Повідомили про підозру посадовиці окупаційної «адміністрації Луганська лнр», яка працює на окупантів з 2014 року
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Луганська область – у трійці регіонів з найвищим рівнем оплати праці за даними Держстату 30.01.2026 переглядів: 1510
- У Мінсоцполітики пояснили, кому та чому призупинили пенсійні виплати 31.01.2026 переглядів: 829
- «Школа – це люди, а не будівля». Як Сіверськодонецька музична школа відновила роботу в релокації 30.01.2026 переглядів: 589
- Грошова допомога, пенсії та житлові програми: що треба знати ВПО у лютому-2026 01.02.2026 переглядів: 548


«У Лисичанську — колисці Донбасу — не залишилося жодної цілої шахти». Жителі відповіли окупантам на їхні ролики
Історія Наталії Яковець з Луганщини, яка у Прилуках відкрила власне ательє
У Києві видаватимуть гуманітарну допомогу луганчанам