У Сєвєродонецьку СБУ викрила групу ворожих інформаторів
Чергова партія колаборантів (тепер вже з демонстрацією облич). Допомагали обстрілювати Сєвєродонецьк в обмін на автівку: на Луганщині СБУ викрила групу ворожих інформаторів
Оперативники встановили, що одразу після початку широкомасштабного вторгнення бойовики 2 АК російських окупаційних військ завербували трьох сєвєродончан, яким доручили збирати у місті військову розвідувальну інформацію.
За «роботу» інформаторам обіцяли грошову винагороду та навіть автомобіль, який окупанти намародерили у місцевих жителів.
Зрадники ходили вулицями, відстежували місця дислокації, маршрути переміщення підрозділів та техніки ЗСУ, фотографували та передавали ворогу. Крім того, вони коригували артилерійський вогонь противника по Сєвєродонецьку.
Колаборантам загрожує до 15 років позбавлення волі
- 3661 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Окупанти на Луганщині планують закривати школи та об’єднувати їх з дитсадками
- 18:00 У колабораціонізмі підозрюють ще п’ятьох мешканців Луганщини – їх оголосили у розшук
- 17:26 В Україні п'ятниця буде з туманами, дощем та мокрим снігом
- 17:00 Адвокатка пояснила, чому підозрюваний у справі загибелі Анастасії Волкової не перебував під вартою
- 16:41 Європарламент визнав, що росія фальшує історію для виправдання війни проти України
Найпопулярніші новини за тиждень:
- NRC відкриває прийом заявок на виплату допомоги переселенцям – хто може отримати 16.01.2025 переглядів: 10096
- “Такого ніколи не було”: у Сіверськодонецьку невдоволені ставленням окупантів до бізнесу 21.01.2025 переглядів: 4892
- Начальник Сєвєродонецької МВА назвав розмір своєї зарплати 21.01.2025 переглядів: 1678
- Яке ставлення до переселенців та жителів ТОТ в Україні: результати соцопитування КМІС 22.01.2025 переглядів: 1332