Евакуація 27 квітня: з Попасної вивезли 58 людей, сєвєродончанам розвезли їжу
27 квітня евакуаційні автобуси спробують, як і днем раніше, евакуювати людей звідусіль, де можливо.
Це Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне, Попасна, Гірське. А також села і селища цих громад, куди ще існує проїзд.
Евакуюйтеся швидше: не бійтеся змінити життя. Зараз будь-яка спроба змін – на краще. Практично кожному із жителів області вже нічого втрачати. А в інших регіонах України, куди вас відвезуть безкоштовно, знайдуть дах над голову. Та головне – там безпечно. Функціонує інфраструктура, відкриті магазини, триває навчання в школах, є потреба у нових працівниках. Слід лише прийняти рішення – жити не під кулями та градами.
Евакуюємо кожного, хто забажав. Якщо не можете самостійно дістатися місць зборів – повідомте про своє місце знаходження. Вам допоможуть. Автобуси вже вирушили.
Евакуація безкоштовна!
Кожен в безпечних містах матиме безкоштовне житло, їжу, одежу та медичну допомогу!
Допомагайте нам поширювати інформацію, передавайте адреси місць збору тим, в кого немає мобільного зв‘язку!!!
Увага! сьогодні відбудеться евакуація жителів Рубіжного, Лисичанська, Сєвєродонецька, Гірської громади, Попасної
Місця збору для організованого виїзду до залізничних вокзалів:
Лисичанськ:
центр міста, вул. ім. В. Сосюри, 324, ДСНС;
КВ. 40 років Перемоги, біля будинку 15
Привілля:
центральна площа;
Сєвєродонецьк:
міський Палац культури, пр. Хіміків, 28;
Рубіжне:
Палац культури «Південний», вул. Чехова, 11.
Гірське:
Будинок культури Україна. Гагаріна 13а
Попасна
вул. Миру 155 і 142
Також на Луганщину буде направлений гуманітарний вантаж.
Кремінна, не намагайтеся вирватися самостійно! Чекаємо на поліпшення ситуації, і тільки організована евакуація!
Слідкуйте за повідомленнями
Сподіваємося на тишу…
З-під обстрілів з Попасної вивезли 58 людей
А сєвєродончанам розвезли їжу по бомбосховищам
Попасняни через загострення ситуації і беззупинні вуличні бої, нарешті, охоче згодилися виїжджати. Сьогодні забрали 58 людей.
Евакуація в інших містах триває.
А в Сєвєродонецьку люди, які не хочуть евакуюватися, отримали адресну гуманітарну допомогу. В місті досі залишається близько 20 тисяч людей, багато дітей.
88 луганчан вже убезпечені від росії 27 квітня
30 лисичан та 58 попаснян втекли сьогодні від "руського миру". Деякі врятовані жителі Попасної його відчули впритул, ставши свідками вуличних боїв. Мешканці Лисичанська не чекають до останнього - подбали про збереження життя заздалегідь. Евакуація організується щодня.
Зі 137 пасажирів евакуаційного поїзду з Покровська – 27 маломобільні. Їх супроводжують лікарі
Ми не тільки максимально убезпечили маршрути для евакуації та місця зборів, а й забезпечуємо усім необхідним під час подорожі тих, хто потребує догляду. Сьогодні зі 137 пасажирів з Луганщини і Донеччини потягу сполученням Покровськ – Чоп їдуть 27 людей з інвалідністю, маломобільних. Віднедавна такі евакуаційні рейси постійно супроводжуються двома лікарями дніпровської залізничної клініки, а на рейсах із дітьми працює ще й штатний психолог.
- 2396 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Бойко розповіла, що відбувається з житловим проєктом Сіверськодонецької МВА на Київщині
- 18:00 Сили безпілотних систем уразили дві електропідстанції на окупованій Луганщині
- 17:00 Заїзд ветеранів та зустріч підприємців: на «Лісовій дачі» розписали план заходів на осінь та готові його доповнити
- 16:00 Сватівчан запрошують обговорити проєкт Статуту громади (РЕЄСТРАЦІЯ)
- 15:11 У Сіверськодонецькій МВА розповіли, коли зможуть провести дорозіграш за кредитною програмою для ВПО 60+
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Катування та сексуальне насильство щодо затриманої на Луганщині волонтерки: трьом бойовикам оголосили підозру 04.08.2026 переглядів: 1336
- На Київщині попрощаються з загиблим військовим з Луганщини Артуром Шматовим 02.08.2026 переглядів: 1055
- «Рука лишилася на позиціях»: як боєць із Лисичанська після ампутації повернувся до цивільного життя 01.08.2026 переглядів: 846
- Що варто знати ВПО у серпні: нововведення, виплати та важливі дати 01.08.2026 переглядів: 834







Бойко розповіла, що відбувається з житловим проєктом Сіверськодонецької МВА на Київщині
Заїзд ветеранів та зустріч підприємців: на «Лісовій дачі» розписали план заходів на осінь та готові його...
У Сіверськодонецькій МВА розповіли, коли зможуть провести дорозіграш за кредитною програмою для ВПО 60+
