Коротке вечірнє зведення 27 квітня: орки продовжують стягувати сотні одиниць техніки
Опубліковано 27.04.2022 - 20:19
"окупанти знущаються та ґвалтують жінок на захоплених територіях Луганщини"
Коротке вечірнє зведення 27 квітня
- на вільній Луганщині працюють лише дві лікарні - у Лисичанську та Сєвєродонецьку. Останню рашисти накрили сьогодні «градами». Поприлітало по всіх будівлях лікарняного містечка. Найбільші руйнування в хірургії. Є постраждалі лікарі, вони посічені осколками. Маємо одну загиблу жінку-цивільну. Лікарня продовжує свою роботу, вона забезпечена всім необхідним.
- орки продовжують стягувати сотні одиниць техніки та ешелонами підвозять вбивць (свіжомобілізованих, росіян, кадирівців)
- На окупованих територіях Луганщини рашисти знущаються над населенням. росіяни ґвалтують жінок, погрожують матерям вбивствами дітей, примушуючи «шпигувати»
- замість дитячих пісочниць у дворах - тепер могили. Купа тіл вбитих досі залишається на вулицях деяких міст. Через обстріли неможливо забирати загиблих
- 3572 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:00 “За спиною крила відчув”: історія звільненого з полону військового медика з Луганщини Олексія Шевченка
- 10:00 З полону звільнили рубіжанина Михайла Янголенка
- 09:11 ЛОВА: На окупованій Луганщині жінок братимуть у гірники й машиністи, а дітей вчать протидіяти тероризму
- 08:52 Ворог штурмував 12 разів на двох східних напрямках
- 19:00 Лисичанська громада надає грошову допомогу пораненим військовим: умови та порядок
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинули ще двоє військовослужбовців з Луганщини 26.02.2026 переглядів: 1221
- Підтримка ВПО: родинам з Луганщини передали генератори, термобілизну та продуктові набори 27.02.2026 переглядів: 611
- У Черкасах попрощалися з захисником з Луганщини 04.03.2026 переглядів: 511
- У конкурсі від УІК бере участь нова книга Семена Перцовського: про що вона та як підтримати 28.02.2026 переглядів: 488

З полону звільнили рубіжанина Михайла Янголенка
Ворог штурмував 12 разів на двох східних напрямках
Зарплата, рахунки та нерухомість: що задекларував очільник прокуратури Луганщини