Знайдені тіла ще п’ятьох луганчан, загиблих від російського вторгнення
Сім потужних артилерійських обстрілів росіяни спрямували на Сєвєродонецьк, ще сім – на Попаснянську та Гірську громади, чотири на Лисичанськ.
Усе це тільки за 4 травня.
24 руйнівні атаки завдав ворог по мирних помешканнях жителів області. Наразі знайдені та ідентифіковані тіла п’ятьох загиблих. Двоє з низ – чоловіки з Новоіванівки, які потрапили від російський обстріл ввечері 3 травня. Вже вранці загинули чоловік з Тошківки та жінка з Воєводівки, вдень – чоловік з Попасної. Це не остаточні дані, тому що в Попасній і Гірській громаді будинки палають один за одним. Так, лише в Гірському знищено або пошкоджено не менше восьми будинків, три – у Комишувасі, чотири – в Сєвєродонецьку, чотири – в Лисичанську та щонайменше чотири в Новодружеську.
Також у Сєвєродонецьку в межах міста зайнялася хвойна підстилка.
На території Луганської та Донецької областей за минулу добу відбито одинадцять атак ворога, знищено п’ять танків, сім одиниць бойової броньованої техніки та п’ять одиниць автомобільної техніки ворога.
Підрозділи ПВО збили два ворожі літаки Су-30 та два безпілотні літальні апарати типу «Орлан-10» і «ZALA-421».
Втім, підрозділи противника намагаються вести наступальні дії на Сєвєродонецькому та Попаснянському напрямках, успіху не мають.
- 3053 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Понад 26 млн грн передбачили громади Луганщини на підтримку релокованого бізнесу, – Харченко
- 18:00 Екоінспектори визначили шкоду довкіллю через обстріли ліцею у Рубіжному
- 17:00 У Дніпрі затримали співзасновника фірми, що веде бізнес на окупованій Луганщині
- 16:00 В Ірпені перепоховають прикордонника з Луганщини, посмертно нагородженого орденом «За мужність»
- 15:00 Мінсоцполітики: Україна вивчає можливість будівництва модульного житла для ВПО за шведськими технологіями
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Житло для ВПО за гривню та додаткова допомога на єОселю. Інтерв’ю з Русланом Горбенком 12.05.2026 переглядів: 937
- На війні загинув уродженець Луганщини Денис Привалов 14.05.2026 переглядів: 914
- У Дніпрі попрощаються з військовим з Луганщини Олександром Пушкарським 16.05.2026 переглядів: 889
- У травні проведуть новий відбір учасників іпотечної програми «Житло для ВПО» 12.05.2026 переглядів: 701






Понад 26 млн грн передбачили громади Луганщини на підтримку релокованого бізнесу, – Харченко
Сіверськодонецьке КП відмінило торги на розробку проєкту житла у Халеп’ї
«Житло для ВПО 60+»: від сіверськодончан надійшло майже півтисячі заяв, їхня обробка триває
