Шестеро загиблих, бої точаться на околицях Сєвєродонецька, ліквідовано пожежу на «Азоті»
Ще зранку 20 травня росіяни обстріляли школу, у підвалі якої із початку війни ховалися жителі нових районів Сєвєродонецька.
Як наслідок, дві людини загинули на місці, ще трьох госпіталізовано. Двоє загиблих та поранена – члени однієї родини.
Ввечері поблизу свого будинку в Сєвєродонецьку загинули чоловік і жінка. Двох жінок вбито російськими обстріли в Лисичанську та Привіллі.
А ще ми маємо пораненого в ногу волонтера, який працював в гуманітарному штабі в Сєвєродонецьку. За день – близько 50 зруйнованих будинків. Важко порахувати, скільки житла щодня нищать в селах Гірської та Попаснянської громад, які регулярно страждають від авіації. Однак тільки в Лисичанську за добу пошкоджено 23 будинки, у сусідньому Привіллі – 16. П’ять – у Сєвєродонецьку.
Також росіяни відкрили вогонь по школі та об’єднанню «Азот» – там сталося займання градирні, пожежу ліквідовано, полум’я не розповсюдилося на виробничі цехи, що поряд. Не менш гаряче було в Лисичанську, де виникло загоряння бункеру з вугіллям на шахті.
Наразі бої точаться на околицях Сєвєродонецька. Загалом на фронті відбито одинадцять атак ворога, знищено вісім танків, три артилерійських системи, десять одиниць бойової броньованої техніки, три спеціальні броньовані автомобілі та шість одиниць автомобільної техніки противника.
Підрозділи ППО збили безпілотний літальний апарат типу «Орлан-10» і оперативно-тактичний безпілотний авіаційний комплекс «ZALA».
- 3151 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:00 Окупований Сіверськодонецьк залишився без газу: що відомо
- 08:34 Окупанти знову намагалися просунутися поблизу Греківки
- 19:00 ВПО можуть отримати консультації психологів у сіверськодонецькій лікарні – куди звертатися
- 18:00 Кремінська громада запровадила новий вид допомоги: вперше підтримку на проживання отримає цивільний, звільнений з полону
- 17:00 Підозру від СБУ отримав «керівник» музею з Луганщини, який поширює пропагандистські наративи рф
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Ексзаступниця голови Сіверськодонецької МВА Верховська отримала понад 1 млн грн зарплати 22.09.2025 переглядів: 8411
- «Завод та Сіверськодонецьк будували люди, які вміли мріяти»: розмова з директоркою музею «Азоту» Ольгою Головко 23.09.2025 переглядів: 3147
- У Сіверськодонецьку «гастролери» з рф відповідальність за неякісні ремонти перекидають на місцевих 22.09.2025 переглядів: 2239
- 12 років тюрми загрожує колаборанту з Сіверськодонецька за роботу в окупаційній адміністрації 17.09.2025 переглядів: 1960