У лікарні Сєвєродонецька залишилися усього три лікаря
Опубліковано 21.05.2022 - 18:16
Про це повідомив керівник комунального некомерційного підприємства «Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня» Роман Водяник.
«У нашому медичному закладі залишилися працювати усього три лікаря. Ще їм допомагають п’ять медсестер. На стаціонарі перебувають 20 пацієнтів. Багатопрофільна лікарня практично знищена росіянами. Поблизу корпусів залишається багато нерозірваних боєприпасів. Надаємо допомогу за можливостями медзакладу. Вчора змогли евакуювати сімох пацієнтів. Позавчора – 12 важкопоранених. Медикаментами та продуктами харчування ми забезпечені приблизно на десять днів», - зазначив він.
- 1683 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 12 учнів рубіжанської школи мистецтв отримали грошову премію
- 18:00 Адвокацію інтересів релокованих підприємств розглянуть з підприємцями Луганщини
- 17:00 «Тільки губи фарбують». Сіверськодончани відповіли окупантам на допис про ремонт усіх будинків до 2030 року
- 16:40 росія значно прискорила виробництво "шахедів" і розбудову заводу в "Алабузі", - CNN
- 16:00 У Сіверськодонецьку горить будинок. Також пишуть про нібито пожежу на «Азоті»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Мешканці захопленої Луганщини не зможуть позбутися паспорта рф навіть при підозрі в екстремізмі. Ціна на газ зросла на 62% 18.07.2025 переглядів: 5314
- Внесли зміни до умов пільгової іпотеки “Житло для ВПО”: про що мова 18.07.2025 переглядів: 4567
- У Сіверськодонецьку розігнали підприємство, яке робило ремонти, куди тепер звертатися – люди не знають 22.07.2025 переглядів: 3220
- Окупанти виставили на “аукціон” два приміщення у Сіверськодонецьку 23.07.2025 переглядів: 1555