Обстріли населених пунктів Луганщини невчухають: поліція допомагає пораненим
Опубліковано 22.05.2022 - 17:59
У м. Сєвєродонецьк, під час доставки гуманітарної допомоги, машину поліції зупинила дівчинка, яка розповіла, що внаслідок обстрілів є поранений, який потребує допомоги.
У квартирі, в яку влучив снаряд, поліцейські виявили чоловіка з пораненнями. Правоохоронці надали потерпілому домедичну допомогу та на автомобілі волонтерів з Франції, які займаються евакуацією мешканців Сєвєродонецька, доправили чоловіка до лікарні.
Також, сьогодні, поліцейські разом з волонтерами доправили до лікарні травмовану жінку, яку невідомі привезли до гуманітарного штабу.
- 2223 перегляди
Читайте також:
- «Наші люди заслуговують на повну компенсацію»: Харченко про необхідність фіксації збитків і відповідальність ворога
- На окупованій Луганщині комунальники продають талони на пальне, а у школах мистецтв ведуть пропаганду війни
- На окупованій Луганщині комунальники продають талони на пальне, а у школах мистецтв ведуть пропаганду війни
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 «Наші люди заслуговують на повну компенсацію»: Харченко про необхідність фіксації збитків і відповідальність ворога
- 17:00 На окупованій Луганщині комунальники продають талони на пальне, а у школах мистецтв ведуть пропаганду війни
- 17:00 На окупованій Луганщині комунальники продають талони на пальне, а у школах мистецтв ведуть пропаганду війни
- 15:00 Допомога ВПО з працевлаштуванням і житлом: в Україні запустили оновлену платформу
- 12:15 На потреби військових Луганщина спрямує 70,3 млн грн – робоча група схвалила заявки
Найпопулярніші новини за тиждень:
- “90% не ідентифіковані”: у мережі показали фото з місця масового поховання під Рубіжним 22.10.2025 переглядів: 3353
- На сході «Рубіж» взяв у полон представника народу кети з рф, його поселення знаходиться за понад 3 тис. км від України (ВІДЕО) 21.10.2025 переглядів: 2452
- Окупанти поповнюють підрозділи мобілізованими з Луганщини, – Волошин 20.10.2025 переглядів: 618
- На окупованій Луганщині “безхазяйне” житло передаватимуть у “держвласність”, – росзмі 21.10.2025 переглядів: 493

«Наші люди заслуговують на повну компенсацію»: Харченко про необхідність фіксації збитків і відповідальність...
Допомога ВПО з працевлаштуванням і житлом: в Україні запустили оновлену платформу
За добу росіяни 15 разів штурмували позиції Сил оборони на східних напрямках