ЗСУ знову зруйнували російську переправу через Сіверський Донець
Опубліковано 23.05.2022 - 06:29
Ворог планував подолати Сіверський Донець, а натомість поповнив склад підводного флоту.
Аеророзвідники Державна прикордонна служба України виявили, що окупанти налагодили через річку переправу. Навівши понтонний міст вони збиралися переправити близько десятка одиниць броньованої техніки. Вчасна передача інформації до артилеристів ЗСУ внесла корективи у плани загарбників і влучним пострілом було зруйновано переправу разом з танком противника, який саме в цей час на ній й знаходився.
Ворожі танки, БМП та піхота намагалися сховатися. Знайти їх допомогла «пташка» українських прикордонників. За результатами роботи нашої артилерії ворог втратив кілька одиниць техніки і кількадесят військових.
- 2239 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 12:00 Стала відома дата проведення толоки на «Лісовій дачі» на Закарпатті
- 11:00 “За спиною крила відчув”: історія звільненого з полону військового медика з Луганщини Олексія Шевченка
- 10:00 З полону звільнили рубіжанина Михайла Янголенка
- 09:11 ЛОВА: На окупованій Луганщині жінок братимуть у гірники й машиністи, а дітей вчать протидіяти тероризму
- 08:52 Ворог штурмував 12 разів на двох східних напрямках
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинули ще двоє військовослужбовців з Луганщини 26.02.2026 переглядів: 1222
- Підтримка ВПО: родинам з Луганщини передали генератори, термобілизну та продуктові набори 27.02.2026 переглядів: 612
- У Черкасах попрощалися з захисником з Луганщини 04.03.2026 переглядів: 514
- У конкурсі від УІК бере участь нова книга Семена Перцовського: про що вона та як підтримати 28.02.2026 переглядів: 489

Стала відома дата проведення толоки на «Лісовій дачі» на Закарпатті
З полону звільнили рубіжанина Михайла Янголенка
Ворог штурмував 12 разів на двох східних напрямках