Вечірнє зведення 27 травня: Сєвєродонецьк не оточений, готель "Мир" та автовокзал захоплені
Коротке вечірнє зведення 27 травня.
Сєвєродонецьк під постійними рашистськими обстрілами. Сепаратистські «змі» розповсюджують брехливі заяви «ленерівських командирів», що місто відрізане. Це не відповідає дійсності. Обласний центр не відрізано, бої тривають на околицях міста. росіяни зайшли в район готелю «Мир» та автовокзалу
росіяни не зможуть захопити Луганщину в найближчі дні, як пророкують аналітики, нам вистачить сил та засобів тримати оборону. Проте не виключено, що задля того, аби не потрапити в оточення - доведеться відійти
Траса «Лисичанськ-Бахмут» повністю прострілюється, пересування нею небезпечне. Завезення гумвантажів та евакуація все одно можливі.
Ті, хто залишилися на вільній Луганщині постійно перебувають в укриттях, виходити на вулицю через щільність обстрілів - майже неможливо. Забезпечуємо людей необхідними речами для виживання.
- 4279 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 В освітніх закладах на ТОТ вводять оцінки за поведінку
- 18:00 Окупанти відбиратимуть ДНК-матеріали родичів тих, хто похований на «Лісовій Дачі»
- 17:00 «Чекаємо на критику та раціональні пропозиції». У Сіверськодонецькій МВА розповіли про робочу поїздку до «Лісової Дачі»
- 16:00 Двом луганчанам, яких взяли в полон Сили оборони, повідомили про підозру
- 15:00 Одна з громад розпочала прийом заяв на літнє оздоровлення дітей
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини 18.01.2026 переглядів: 1756
- Навколо купівлі Сіверськодонецькою МВА «Лісової дачі» виникла суперечка: позиції сторін 14.01.2026 переглядів: 600
- На утримання сіверськодонецьких КП витратили понад 15 млн грн 13.01.2026 переглядів: 558
- Колишню посадовицю з Луганщини підозрюють у розтраті бюджетних коштів у сфері освіти 12.01.2026 переглядів: 470

«Чекаємо на критику та раціональні пропозиції». У Сіверськодонецькій МВА розповіли про робочу поїздку до «...
Дружина ветерана з Луганщини відкрила фотоцентр у Дрогобичі
Сіверськодончани про воду: «Ремонтними роботами навіть не пахне, зробили б уже підвіз води»