До 88-ї річниці Сєвєродонецька. Звернення Гайдая

88 років

Шановні земляки! Дорогі сєвєродончани!

Ніхто не розуміє слова «втратити найдорожче» так, як ми! Адже місто, яке ми будували 88 років, рашисти майже зрівняли із землею за 88 днів!

Історія повторюється, сьогодні, як й у 2014 році, свій День народження Сєвєродонецьк зустрічає під ворожим вогнем.

Але, як і вісім років тому, ми будемо нищити і гнати ворога, але вже не за Донець, а до самого східного кордону України.

Російські загарбники заплатять нам за суцільну руїну, на яку вони перетворили наші квітуче місто: за майже знищений «Азот» та інші флагмани хімічної галузі, за півтори тисячі нових могил, на багатьох з яких немає імен.

За три місяці цієї війни мирне містечко хіміків перетворилось на відоме усьому світу місто Героїв. Громадянський подвиг волонтерів, що розвозили продукти стареньким, лікарів, які рятували під мінометними обстрілами людські життя, комунальників, що, ризикуючи життям, відновлювали електромережі та водопостачання, - кожного, хто мав мужність боротись на своєму місці, назавжди буде закарбований у наших серцях.

Ми переможемо і напишемо нову історію Сєвєродонецька – міста Незламних. І знову, як колись Лісхімстрой, він почнеться з відродження хімічних підприємств. А Луганщина буде відома в усьому світі не тільки звитягою її людей, а й продукцією нашого об’єднання «Азот», рубіжанської «Зорі» та хімічного заводу «Південний».

Сьогоднішні непрості часи загартували кожного з нас, перевірили на міцність і відданість національним інтересам України. Ми усе витримаємо і повернемо мир на нашу землю! Віримо у ЗСУ! Слава Україні!