Події на Луганщині станом на 29 травня від ДСНС
По області двоє загиблих, є поранені, зруйновано понад 60 будинків.
Вчора в Лисичанську російський снаряд влучив в багатоповерхівку. Дівчина загинула на місці, чотирьох місцевих жителів госпіталізовано із травмами різного ступеня тяжкості. В місті авіаударом зруйновано кінотеатр, зазнали пошкоджень 22 будинки.
В Сєвєродонецьку гаряче – ворог веде штурм. Бої тривають і дотепер. Вчора внаслідок обстрілів житлового сектору в старих районах міста у своєму будинку загинула жінка.
Протягом минулої доби російська армія вкотре завдала ударів по житловим кварталам населених пунктів Луганщини. Зруйновано в Сєвєродонецьку – 13 будинків, Гірському – 11, Тошківці – 7, Врубівці – шість, Нирковому – два.
В Лисичанську протягом доби внаслідок обстрілів сталися загоряння приватних житлових будинків та автобусів на території колишньої автобази. Пожежно-рятувальні підрозділи ДСНС області ліквідували займання.
Через щільність обстрілів мирні майже не виходять з підвалів. Їм рятувальники продовжують підвозити воду та гуманітарні набори.
- 2014 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:30 Колектив транспортного підприємства з Сіверськодонецька отримав обласну відзнаку
- 11:00 ЛОВА: лисичанам замість ремонтів будинків дали плити та плівку, у Рубіжному кинули дві недобудовані багатоповерхівки
- 09:00 Окупанти атакували поблизу Греківки
- 17:00 «Наші люди заслуговують на повну компенсацію»: Харченко про необхідність фіксації збитків і відповідальність ворога
- 16:00 На окупованій Луганщині комунальники продають талони на пальне, а у школах мистецтв ведуть пропаганду війни
Найпопулярніші новини за тиждень:
- “90% не ідентифіковані”: у мережі показали фото з місця масового поховання під Рубіжним 22.10.2025 переглядів: 3794
- На сході «Рубіж» взяв у полон представника народу кети з рф, його поселення знаходиться за понад 3 тис. км від України (ВІДЕО) 21.10.2025 переглядів: 2542
- Окупанти поповнюють підрозділи мобілізованими з Луганщини, – Волошин 20.10.2025 переглядів: 625
- На окупованій Луганщині “безхазяйне” житло передаватимуть у “держвласність”, – росзмі 21.10.2025 переглядів: 498


Колектив транспортного підприємства з Сіверськодонецька отримав обласну відзнаку
ЛОВА: лисичанам замість ремонтів будинків дали плити та плівку, у Рубіжному кинули дві недобудовані...
Окупанти атакували поблизу Греківки