ЗСУ тримють Сєвєродонецьк: на деяких ділянках йдуть контратаки
Опубліковано 29.05.2022 - 18:15
Генеральний штаб ЗСУ: На Сєвєродонецькому напрямку, з метою підтримки дій сухопутних підрозділів, противник продовжує вогневий вплив на наші війська із застосуванням ствольної та реактивної артилерії. Ворог завдав авіаційного удару літаками оперативно-тактичної авіації в районі населеного пункту Устинівка. Намагається закріпитись на північно-східних околицях міста Сєвєродонецьк, вів штурмові дії у напрямку центру міста.
Володимир Назаренко, боєць у Сєвєродонецьку: Основною проблемою зараз у Сєвєродонецьку є нестача контрбатарейних систем. У місті точаться бої. Ситуація - дуже складна, але контрольована. Ми розуміємо, що потрібно звільняти всю територію України!
- 4612 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:00 Надбавка та продовження контракту: затвердили рішення щодо керівниць сіверськодонецьких КП
- 08:53 ЛОВА: рф фінансує на Луганщині громадські проєкти з військовим ухилом, до Новодружеська не їздить «швидка»
- 08:46 Окупанти здійснили 11 мінометних обстрілів на Луганщині
- 19:00 АРМА запропонувало 4 об’єкти нерухомості для тимчасового розміщення ВПО
- 17:30 У Черкасах попрощалися з захисником з Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинули ще двоє військовослужбовців з Луганщини 26.02.2026 переглядів: 1176
- «Інформація може знищити цілі підрозділи ворога. Конвеєр фотографій може знищити всіх українців на ТОТ», — «Східний» про спротив в окупації 25.02.2026 переглядів: 748
- Підтримка ВПО: родинам з Луганщини передали генератори, термобілизну та продуктові набори 27.02.2026 переглядів: 577
- У конкурсі від УІК бере участь нова книга Семена Перцовського: про що вона та як підтримати 28.02.2026 переглядів: 466

Окупанти здійснили 11 мінометних обстрілів на Луганщині
АРМА запропонувало 4 об’єкти нерухомості для тимчасового розміщення ВПО
У Черкасах попрощалися з захисником з Луганщини