Оперативне поліцейське зведення з незламної Луганщини за 29 травня 2022 року

Оперативне поліцейське зведення з незламної Луганщини за 29 травня 2022 року

96 день повномасштабної війни рф проти України. Українські населені пункти Луганщини перебувають під постійним обстрілами російської артилерії. Поліцейські разом з військовослужбовцями, нацгвардійцями, волонтерами та медиками пліч-о-пліч продовжують тримати оборону регіону. Під постійними обстрілами, ризикуючи життям, співробітники поліції Луганщини продовжують виконувати службові обов’язки та намагаються допомогти кожному, хто потребує допомоги.

За минулу добу поліцейськими зафіксовано та задокументовано 34 факти ворожих обстрілів та щонайменьше 50 пошкоджень та руйнувань об’єктів цивільної інфраструктури. Є загиблі та поранені мирні громадяни.

Внаслідок обстрілів у м. Сєвєродонецьк пошкоджено 12 багатоквартирних будинків, у м. Лисичанськ – 1 багатоквартирний та 15 приватних будинків.
1 багатоквартирний будинок пошкоджено у м. Гірське. У с. Врубівка обстрілами пошкоджено 11 приватних будинків та будівля будинку культури. У Золотому, с. Вікторівка, Ниркове та Миколаївка пошкоджено або зруйновано загалом 10 приватних будинків.

З початку поточної доби окупантами здійснено обстріл селища Ниркове та автомобільного мосту у селищі Синецькій, тривають стрілецькі бої у Сєвєродонецьку.

За всіма фактами обстрілів мирного населення слідчими поліції Луганської області відкриті кримінальні провадження за 438 КК України «Порушення законів та звичаїв війни».

Внаслідок обстрілів, знищені практично всі комунікації систем забезпечення життєдіяльності населених пунктів. В контрольованих населених пунктах повністю відсутнє електро, газо та водопостачання. Щоденно здійснюється підвоз технічної води до спеціально встановлених у населених пунктах ємкостей, питна вода доставляється гуманітарними вантажами. В області відсутній мобільний зв’язок.

Також, до поліції надійшло 16 заяв за фактами зникнення безвісти громадян, 1 факт незаконного заволодіння транспортним засобом в м. Сєвєродонецьку. 3 факти мародерства в м. Лисичанськ (з магазину, торгівельного центру та гаражів), по 1 з яких особу правопорушника встановлено та його затримано на підставі ст. 208 КПК України.

Поліцейські продовжують нести службу у цілодобовому режимі в умовах воєнного стану.

Оперативне поліцейське зведення з незламної Луганщини за 29 травня 2022 року
Оперативне поліцейське зведення з незламної Луганщини за 29 травня 2022 року