Ранковий ефір Сергія Гайдая 31 травня
Не розводимо зраду! Ніхто нікого не зливає!
Ми воюємо за кожен населений пункт Луганщини!
Противник має перевагу у кількості, але Перемога все одно буде за тим, хто бореться за Свою землю!
І цей шлях до Перемоги - надскладний, як би там не було - «втарая армія міра» має багато совєтской зброї, ключове про кількість - «багато» - і так само багато вбивць. Але ми Переможемо майстерністю військових та якістю сучасної зброї, і звичайно - вірою в Україну, вірою в наших захисників.
Зберіться терпінням, не засмучуйтеся через відео з алкоголіками, які чекали «руський мир» в обласному центрі, і позорять зараз всіх нас.
Всі знають, що Сєвєродонецьк - це Україна, тисячі людей, які люблять своє місто і країну, а «сині» люди - то публіка рашистів.
Збираємо волю в кулак, тримаємося, віримо в ЗСУ і неодмінно Переможемо!
А з деким, після Перемоги, проведемо профілактичні розмови, може попросимо піти за російським кораблем…
- 3198 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 Допомога при переїзді й працевлаштуванні: що змінилось для ВПО з Кремінської громади
- 12:00 Перейменують райони Луганська: ЛОДА оголосила про прийом пропозицій
- 11:00 Сіверськодонецька громада – учасниця відбору до проєкту будівництва соцжитла, – Мінрозвитку
- 10:02 У Лісовій дачі - одне з найбільших поховань: що окупанти розповідають про вилучення тіл на Луганщині
- 09:00 ЛОВА: На окупованій Луганщині медична криза, а у школах проводять «олімпіаду» з військовим ухилом
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 951
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 714
- Окупанти скасовують соціальні виплати на Луганщині, - ЦНС 05.01.2026 переглядів: 471
- Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини 06.01.2026 переглядів: 418

Сіверськодонецька громада – учасниця відбору до проєкту будівництва соцжитла, – Мінрозвитку
У Лісовій дачі - одне з найбільших поховань: що окупанти розповідають про вилучення тіл на Луганщині
ЛОВА: На окупованій Луганщині медична криза, а у школах проводять «олімпіаду» з військовим ухилом