️Зрадники. Вони ходили в наші гумштаби користуватися інтернетом, щоб зливати інформацію росіянам
СБУ з поліцейськими провели у Лисичанську комплексну перевірку осіб, з мобільних пристроїв яких, можливо, «зливалась» інформація стосовно наших військових. Показово, що російські агенти передавали дані через супутникову мережу «Старлінк». Саме такі встановлені у всіх наших гумштабах.
Правоохоронці перевірили «активність» понад 50 осіб, які занадто жваво ділилися інформацією з російськими телеграм-каналами. Іхні дії могли сприяти розвідувально-підривній діяльності в інтересах рф.
Приходили, брали гуманітарку, просили допомогу - отримували її, і не виходячи зі штабу- зраджували Україну.
Знали, що своїми діями вбивають і руйнують
За що Ви здавали своїх?
СБУ вже виявили канали зв’язку представників окупантів з так званими коригувальниками вогню.
Зараз у проросійському контенті соцмереж почали ширитися повідомлення-застереження про професійну роботу української спецслужби та рекомендації щодо тимчасово обмеження інформаторської діяльності на шкоду Україні.
Щури бояться, Україна працює!
Знайдуть кожного зрадника!
Будьте пильними, як виявилося, головне - щоб СВОЇ були, дійсно, СВОЇМИ!
- 3849 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:00 На Донеччині загинув захисник з Лисичанська Дмитро Коневець
- 09:00 ЛОВА: У Сіверськодонецьку більшість вузьких спеціалістів приймають платно, на ТОТ Луганщини очікують ріст цін
- 08:37 На Лиманському та Слов’янському напрямках ворог атакував 19 разів
- 19:00 ЛНУ імені Тараса Шевченка отримає фінансування за результатами атестації наукових напрямів
- 18:00 Темпи вакцинації у медзакладах Луганщини зросли вдвічі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Луганська область – у трійці регіонів з найвищим рівнем оплати праці за даними Держстату 30.01.2026 переглядів: 1564
- У Мінсоцполітики пояснили, кому та чому призупинили пенсійні виплати 31.01.2026 переглядів: 860
- Грошова допомога, пенсії та житлові програми: що треба знати ВПО у лютому-2026 01.02.2026 переглядів: 634
- «Школа – це люди, а не будівля». Як Сіверськодонецька музична школа відновила роботу в релокації 30.01.2026 переглядів: 626


На Донеччині загинув захисник з Лисичанська Дмитро Коневець
На Лиманському та Слов’янському напрямках ворог атакував 19 разів
До надання пакету послуг Скринінг здоров’я 40+ готові 6 медзакладів Сіверськодонецького району