️Ворог тисне в Сєвєродонецьку та Тошківці, спалює села

️Ворог тисне в Сєвєродонецьку та Тошківці, спалює села

Всі пам’ятають жахливу картину окупованого Новотошківського. Це не поодинокий випадок – росіяни не думають про майбутнє населених пунктів. Захопили землю, зруйнували будинки, лікарні і школи – і пішли далі. Збройні сили України стримують ворога, як тільки можна. Вчора відбили черговий штурм Тошківки, де руйнувань більшає щодня. Як і в Вікторівці, Новоіванівці, Вовчоярівці, Нирковому та інших населених пунктах. Тільки у Гірському за день пошкоджено 12 будинків.

Колись ціллю росіян було взяття столиці України за три дні. Через майже чотири місяці вони мріють і не рахують жертв, аби тільки контролювати Сєвєродонецьк, де зі 100 тисяч жителів залишилося близько 10 тисяч. Місто є ключовою точкою в системі оборонної операції Луганської області. Це вчора підтвердив і Головнокомандувач ЗСУ.

Російська армія втрачає бійців сотнями, знаходить резерви та продовжує руйнувати Сєвєродонецьк. Вчора вони вдарили про території «Склопластику» та колишнього заводу вимірів. Знову постраждали Павлоград та Синецький. Штурм міста триває і на поточну хвилину. Наші військові тримають оборону.

Доповнення щодо світлини від @pravda_gerashenko.

На фото здание управление Национальной полиции после вчерашнего «хлопка», который получился, вероятно, из-за взрыва бытового газа. Как я уже вчера писал, в захваченном орками здании НацПола собралось от 100 до 150 ублюдков, в том числе высокопоставленные кадыровцы и вагнеровцы. И тут, видишь, какая незадача, кто-то забыл выключить газ, замыкание электропроводки и здание перекособочило от взрыва. Говорят, что мало кто выжил, так как взрыв газа был на нижних этажах, где и собиралась банда орков и вурдалаков. Туда им и дорога!