Вночі украінські підрозділи організовано залишили частину промзони Сіверодонецька
Опубліковано 24.06.2022 - 11:10
Ми вийшли з Сіверодонецьку. Сьогодні вночі украінські підрозділи організовано залишили частину промзони Сіверодонецька. На тій ділянці фронту, де я знаходився, відхід пройшов під обстрілом, але без втрат.
Відходити гірко, але це рішення давно вже назріло.
Украінські воіни гідно бились за місто, і зробили більше, ніж можливо у таких надзвичайно важких умовах. Без мостів та без понтонів, кожен день бою був суцільним героїзмом. Я напишу про це трохи пізніше.
Ми вийшли. Але ми обов’язково повернемось.
Вічна слава українським героям, які бились за Сіверодонецьк до кінця.
Юрій Бутусов
Фото Johanna-Maria Fritz
- 3072 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Трьох екскерівників Станиці Луганської заочно засудили до 10 та 15 років тюрми
- 18:00 На окупованій Старобільщині запроваджують обмеження електропостачання
- 17:00 Посадовця судитимуть за розтрату понад 7,8 млн грн на реконструкції греблі у Сіверськодонецьку
- 16:00 У власність Сіверськодонецької громади передадуть обладнання для цифрового освітнього центру на понад 2 млн грн
- 15:00 Сіверськодонецький тенісист став абсолютним чемпіоном національних змагань
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 2326
- СБУ викрила колаборантів, які працюють у поліції, прокуратурі та судах окупантів на Луганщині 18.06.2026 переглядів: 977
- Різні списки, учасники з ТОТ та оскарження: Бойко прокоментувала ситуацію довкола розіграшу за програмою для ВПО 60+ 17.06.2026 переглядів: 911
- У держави немає ресурсу для компенсації усім, хто втратив житло через окупацію, – Фролов 17.06.2026 переглядів: 871


Трьох екскерівників Станиці Луганської заочно засудили до 10 та 15 років тюрми
Посадовця судитимуть за розтрату понад 7,8 млн грн на реконструкції греблі у Сіверськодонецьку
У власність Сіверськодонецької громади передадуть обладнання для цифрового освітнього центру на понад 2 млн грн