Росіяни намагаються блокувати Лисичанськ
Російські війська роблять спроби оточити Лисичанськ.
Про це на своїй сторінці в «Фейсбуці» пише голова Луганської обласної військово-цивільної держадміністрації Сергій Гайдай.
За його словами, в місті катастрофічні руйнування. Зокрема, житлові будинки, підприємства, дві церкви
«Рашисти, за підтримки артилерії, намагаються блокувати Лисичанськ з півдня. Ворог веде обстріли цивільної та військової інфраструктури в районах Лисичанська, Вовчоярівки, Лоскутівки та Верхньокам’янки. Ворожа штурмова авіація завдала авіаудару по Лисичанську. Тривають бойові дії в районі Вовчоярівки. Поблизу Верхньокам’янки Сили оборони завдали ворогу значних втрат та змусили відійти», - пише Гайдай.
Він додав, що вцілілих будівель стає все менше. Ворожа артилерія та авіація випалює будинки вулицями. Обстежувати території вкрай важко, адже обстріли не припиняються.
Вчора у місті палали п‘ять багатоповерхівок, з десяток приватних будинків, обстріляно автостанцію, Свято-Митрофанівський храм та храм Святої Великомучениці Варвари, приміщення підприємств та силових структур.
Нагадаємо, що напередодні було завдано авіа удари по Лисичанську, а також в районі Білої гори. Пошкоджено телевізійну вежу, автомобільний міст. Загинув чоловік.
Фото зі сторінки Сергія Гайдая
- 2035 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 12:00 На Луганщині влучання в АЗС (ВІДЕО)
- 11:00 Сили оборони знищили склад БК окупантів на Луганщині
- 10:00 У Львові старобільчани разом з переселенцями з інших регіонів висадили висадили дерево єднання
- 09:00 У Сіверськодонецьку «гастролери» з рф відповідальність за неякісні ремонти перекидають на місцевих
- 08:42 Противник вчергове намагався просунутися в районі Греківки
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Мене це не влаштовує»: нардеп готує поправки через урізання суми на виплати ВПО у проєкті бюджету 16.09.2025 переглядів: 10597
- «Довго йшла до цього моменту». Окупанти обрали «Міс Луганськ» 14.09.2025 переглядів: 8297
- 12 років тюрми загрожує колаборанту з Сіверськодонецька за роботу в окупаційній адміністрації 17.09.2025 переглядів: 1876
- Стало відомо про загибель ще одного оборонця з Луганщини 17.09.2025 переглядів: 893