В Лисичанську запасів продуктів та ліків залишилося на декілька тижнів
Опубліковано 28.06.2022 - 15:21
Керівник Луганської ЛОВЦА Сергій Гайдай розповів, що останніми днями допомога до Лисичанська не завозиться
Про це він повідомив у своєму телеграм-каналі.
За його словами, тривають бої навколо Лисичанська з різних боків. Місто щодня знищується і місцевому населенню вкрай небезпечно залишатися в Лисичанську.
Район «РТІ» всіяний протипіхотними мінами. Місто має запаси продуктів та ліків на декілька тижнів.
«Останні дні гумдопомогу не завозимо, дороги під постійними обстрілами. Росіяни обстріляли наш склад гумвантажів, поранено водія, побито техніку Віримо у ЗСУ! Допомагаємо захисникам! Не розслабляємося, війна не закінчилася», - закликав Гайдай.
Фото з телеграму Сергія Гайдая
- 915 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:00 Сили оборони знищили склад БК окупантів на Луганщині
- 10:00 У Львові старобільчани разом з переселенцями з інших регіонів висадили висадили дерево єднання
- 09:00 У Сіверськодонецьку «гастролери» з рф відповідальність за неякісні ремонти перекидають на місцевих
- 08:42 Противник вчергове намагався просунутися в районі Греківки
- 17:00 На окупованій Луганщині загарбники ставлять антени «Русский мир» після заборони інших
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Мене це не влаштовує»: нардеп готує поправки через урізання суми на виплати ВПО у проєкті бюджету 16.09.2025 переглядів: 10592
- «Довго йшла до цього моменту». Окупанти обрали «Міс Луганськ» 14.09.2025 переглядів: 8292
- 12 років тюрми загрожує колаборанту з Сіверськодонецька за роботу в окупаційній адміністрації 17.09.2025 переглядів: 1871
- Стало відомо про загибель ще одного оборонця з Луганщини 17.09.2025 переглядів: 888