Університет з Сєвєродонецька відновив роботу у Дніпрі
Східноукраїнський національний університет ім. Володимира Даля запрошує абітурієнтів на навчання за державним замовлення у Дніпрі. Виш з Сєвєродонецька відновив свою роботу на базі ДНУ ім. Олеся Гончара. Про це керівництво закладу повідомило "Сєвєродонецьк онлайн".
Разом з Сєвєродонецьким вишем, ДНУ прихистили ще 2 університети з Бахмута та Слов’янська і Сєвєродонецький політехнічний фаховий коледж. Як розповів його директор Євген Жученко, евакуація тривала протягом місяця.
«СНУ ім. Володимира Даля організував автобуси, на яких вивозили спочатку від нашого гуртожитку студентів, викладачів, а потім і мешканців Сєвєродонецька. Вдалося забрати лише найнеобхіднішу техніку та документи. Більшість майна знищили окупанти», - розповідає Євген Жученко.
Колеги з Дніпра надали переселенцям не лише місце для роботи, студентів та близько 180-ти викладачів з родинами безкоштовно заселили до гуртожитків. Студент коледжу Олександр розповідає, попри нещадні обстріли окупантів, до останнього вірив, що все минеться і виїжджати не планував.
«Протягом трьох тижнів ми з батьками сиділи у сховищі. А коли зрозуміли, що сил вже немає, вирішили евакуюватися. Зібрали найнеобхідніші речі та поїхали. У Дніпрі нас зустріли тепло, мене з сім’єю поселили до гуртожитку ДНУ. Тут ми живемо вже понад два місяці», - розповів Олександр.
Сєвєродонецькі навчальні заклади почали вступну кампанію на наступний навчальний рік за спеціальностями: облік і фінансування; фінанси банківська справа та страхування; інженерія програмного забезпечення; галузеве машинобудування; електроенергетика, електротехніка та електромеханіка; автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології; хімічні технології та інженерія; електроніка; телекомунікації та радіотехніка; автомобільний транспорт.
Отримати консультацію можна за адресою: м. Дніпро, вул. Наукова, 13 (корпус № 9, приймальна комісія каб. 420, четвертий поверх) або за телефоном 095 316 99 88.
- 1933 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Києві відбувся форум «Молодь Луганщини: сила, стійкість, майбутнє»
- 17:00 Кремінський та Старобільський медколеджі реорганізовують: що зміниться
- 16:00 «Ми розглядали всі можливості»: як родина зі Сіверськодонецька створила новий бізнес після втрати дому
- 15:00 Сили оборони уразили російський ЗРК «Стріла-10» на ТОТ Луганщини
- 13:00 Дітям військових з Лисичанської громади виплачують допомогу до Дня знань: подробиці
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Жителю Старобільська, який воював проти України, повідомили про підозру 14.08.2026 переглядів: 4777
- Українські військові уразили чотири підстанції на Луганщині за півтора місяця 14.08.2026 переглядів: 4239
- Лідерка гурту E.K.A, сіверськодончанка Катя Бойко отримала медаль «Честь. Слава. Держава» 14.08.2026 переглядів: 2622
- Екоінспекція оцінила шкоду довкіллю від руйнування об'єктів у Сіверськодонецьку та Попасній 14.08.2026 переглядів: 2135


Сили оборони уразили російський ЗРК «Стріла-10» на ТОТ Луганщини
ЛОВА: Жителі багатоповерхівки у Лисичанську п’ятий місяць чекають на ремонт даху
З гранатометів та ствольної артилерії ворог поцілив на Луганщині
