Створено мапу руйнувань Сєвєродонецька

Мапа руйнувань Сєвєродонецька

Створили мапу «Наслідки війни в Сєвєродонецьку у 2022 році»

Як зазначено в описі, мета карти: показати масштаби злочинів російської армії в Сєвєродонецьку у 2022 році. Надати місцевим жителям інформацію про стан житлового фонду і інфраструктури в Сєвєродонецьку.

Джерела інформації: сєвєродонецькі телеграм-канали severodonetsk.times, Северодонецк ЛХС 1934; сайти Северодонецк-online та інші, youtube канали Baron K.M., Северодонецк 2022 Война та інші (шар відео доопрацьовується).

Умовні позначення: жовтим вибухом позначено будівлі, що отримали суттєві пошкодження, однак відновлення будинку можливе, зеленим вибухом - будівлі, які отримали незначні пошкодження (вибиті вікна, етажність будівель збережена), помаранчевим вогником - будівлі, що частково згоріли, коричневим вогником - будівлі, що повністю згоріли, коричневим вибухом - майже повністю зруйновані будівлі від прильотів.

Чорним хрестом - нове кладовище, синім мостом - мости, рожевою колбою - викиди хімічних речовин, фіолетовим черепом та кістьми - загиблі люди на вулицях або поховання у дворах, блакитним знаком плюс - поранені, сірим чоловічком - місце для евакуації людей впродовж березня-квітня, зеленим чоловічком - люди в сховищах, червона свастика - російські військові і проросійські мирні мешканці.

Синя зірочка - українські військові, темно зелений значок лапші - видача і доставка гуманітарної допомоги, помаранчевими лініями позначено маршрути відеозйомок

Карта в процесі створення і уточнення.

Разом з тим, в соцмережах не всім сподобалася мапа.

«Не повна інформація», «На моєму будинку даху немає, а на світлинах є», «Шукала та не знайшла свій дім», «Мапа станом на який місяць?», - зазначають в коментарях.

Але частина людей вдячна за роботу.