"Росіяни вивозять обладнання з шахти «Родіна» в Золотому", - Сергій Гайдай
Росіяни намагаються встановити повний контроль над Луганщиною, головна їхня мета зараз - оточити Лисичанськ
Про це заявив керівник Луганської ОВЦА Сергій Гайдай.
«Рашисти намагаються з півдня та заходу оточити наші війська в районі Лисичанська.
Ввечері окупанти штурмували Лисичанський НПЗ, Тополівку, північ Вовчоярівки та Малорязанцевого, мали частковий успіх, утримують північно-західну та південно-східну частини заводу», - каже Гайдай.
За його словами, ворог веде штурмові дії з метою блокування логістичного забезпечення наших підрозділів - намагаються взяти під контроль ділянку автошляху «Бахмут–Лисичанськ», успіху не мають. Утримують під вогневим контролем ділянку дороги «Тополівка–Лисичанськ».
Наступ противника у напрямку Лоскутівка – Лисичанський желатиновий завод українські воїни зупинили та змусили окупантів відійти.
Поки що евакуація з Лисичанська неможлива.
«Ми просимо людей знаходитися в укриттях, адже обстріли потужні та тривають без зупинки. Місто руйнується щосекунди. Житловий фонд та інфраструктура постійно палають через ворожі влучання. Гасити пожежі в таких умовах дуже складно. Вчора також було дві великих пожежі у двох торговельних центрах. А на окупованих територіях росіяни почали масовий грабіж майна. Рашисти вивозять обладнання з шахти «Родіна», що знаходиться в Золотому», - повідомляє очільник області.
Фото зі сторінки Сергій Гайдая
- 1217 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:00 Через енергокризу Рубіжанська МВА запровадила новий вид допомоги для ВПО: подробиці
- 15:00 Для учнів з окупованих регіонів створять спецпосібники з російської мови – доручення путіна
- 13:30 З 24-річним військовим з Сіверськодонецька Кирилом Ніжніком попрощалися на Черкащині
- 12:00 Президента просять встановити офіційну дату вшанування оборонців Луганського аеропорту (ПЕТИЦІЯ)
- 11:00 За держзраду судитимуть колишніх суддю та адвоката з Луганщини, які працюють на окупантів
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Луганська область – у трійці регіонів з найвищим рівнем оплати праці за даними Держстату 30.01.2026 переглядів: 1579
- У Мінсоцполітики пояснили, кому та чому призупинили пенсійні виплати 31.01.2026 переглядів: 869
- Грошова допомога, пенсії та житлові програми: що треба знати ВПО у лютому-2026 01.02.2026 переглядів: 666
- «Школа – це люди, а не будівля». Як Сіверськодонецька музична школа відновила роботу в релокації 30.01.2026 переглядів: 635





Для учнів з окупованих регіонів створять спецпосібники з російської мови – доручення путіна
З 24-річним військовим з Сіверськодонецька Кирилом Ніжніком попрощалися на Черкащині
Президента просять встановити офіційну дату вшанування оборонців Луганського аеропорту (ПЕТИЦІЯ)