Пенсіонери-переселенці з Луганщини можуть подати заяву на перерахунок виплат у будь-якому місті України
Заяву про призначення чи перерахунок пенсій можна подати до будь-якого сервісного центру обраного головного управління Пенсійного фонду України незалежно від місця проживання. Про це повідомила прес-служба ПФУ.
Також зазначається, що заяви можна подати а електронній формі з використанням кваліфікованого електронного підпису через вебпортал електронних послуг Фонду.
Крім того, пенсіонери мають змогу самостійно обрати сервісний центр, де бажають отримати від фахівців Фонду консультацію, необхідні довідки, документи, або ж зробити це через особистий кабінет на вебпорталі.
Запроваджений в органах Пенсійного фонду України екстериторіальний принцип обслуговування громадян виправдав себе у період воєнного стану, коли мільйони громадян змушені залишити свої домівки.
Звернутися ж безпосередньо до Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області можна за номерами «гарячої ліні» 068 300 40 86 та 095 802 61 38.
- 2920 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 В окупаційних адміністраціях трьох міст на Луганщині закрили прийом громадян
- 12:00 У конкурсі «Вікі любить пам'ятки» назвали найкращу фотографію з Луганщини
- 11:00 Грошова допомога жителям Лисичанської громади: перелік програм та деталі
- 10:00 «Він був для нас татом»: у Львові вшанують Курта Шміда концертом «Віденська весна»
- 10:00 За воєнні злочини судитимуть очільників окупаційної адміністрації та «військкомату» на Луганщині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Родом з Сіверськодонецька: містяни, чиї імена відомі за межами Луганщини 29.04.2026 переглядів: 4839
- Що буде з хабами, житлом для ВПО та адміністраціями Луганщини: інтерв’ю з Романом Власенком 21.04.2026 переглядів: 2125
- Вночі в окупованих Луганську та Лисичанську лунали вибухи: що відомо зараз 25.04.2026 переглядів: 1567
- У Рівному попрощалися із захисником з Луганщини 23.04.2026 переглядів: 998


В окупаційних адміністраціях трьох міст на Луганщині закрили прийом громадян
За воєнні злочини судитимуть очільників окупаційної адміністрації та «військкомату» на Луганщині
Луганських ветеранів запрошують до нової онлайн-спільноти