В Лисичанську відбили ворожу спробу розвідки боєм у напрямку желатинового заводу
Вчора ввечері українські військові успішно та грамотно відбили ворожу спробу розвідки боєм у напрямку Лисичанського желатинового заводу.
Про це заявив керівник Луганської ОВЦА Сергій Гайдай.
Він додав, що росіяни відійшли.
За словами Гайдая, росіяни штурмують Лисичанськ з різних боків, для цього застосовують велику кількість сил і засобів. Вони діють в рамках своєї «повзучої тактики» - винищують населений пункт.
Ворог гатить по житловому масиву міста, від влучань снарядів будинки починають палати, таким чином вигорають багатоповерхівки від першого до останнього поверху. Приборкувати пожежі під обстрілами вкрай важко.
Росіяни також не перестають розстрілювати з артилерії ближні до Лисичанська села та містечка - Золотарівку, Привілля, Вовчоярівку та Верхньокам‘янку. В напрямку останньої ворог вів наступ, успіху не мав, відійшов.
Нагадаємо, що поліцейські зафіксували чотири обстріли росіянами території Луганської області. Вони призвели до займання двох будинків, приміщення торгівельного центру та гаражів у Лисичанську.
Фото зі сторінки Сергія Гайдая.
- 1161 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:00 ВПО Лисичанської громади у Кременчуці видали білизну та продукти
- 14:00 До 15 років засудили експоліцейського з Луганщини, який перейшов на бік ворога
- 13:00 Деяким отримувачам державних соцдопомог потрібно пройти ідентифікацію: кого це стосується
- 12:00 Громада Луганщини приймає документи на грошову допомогу родинам першокласників
- 11:00 Активісти виявили недоліки обліку житлових потреб ВПО та назвали пов’язані з цим ризики
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Ексзаступниця голови Сіверськодонецької МВА Верховська отримала понад 1 млн грн зарплати 22.09.2025 переглядів: 8430
- «Завод та Сіверськодонецьк будували люди, які вміли мріяти»: розмова з директоркою музею «Азоту» Ольгою Головко 23.09.2025 переглядів: 3326
- У Сіверськодонецьку «гастролери» з рф відповідальність за неякісні ремонти перекидають на місцевих 22.09.2025 переглядів: 2252
- 12 років тюрми загрожує колаборанту з Сіверськодонецька за роботу в окупаційній адміністрації 17.09.2025 переглядів: 1965