Представник Луганщини Олексій Середа став срібним призером світової першості

Середа посів друге місце на чемпіонаті світу

Про це повідомляє Управління молоді та спорту Луганської ОДА.

Олексій Середа та його напарниця Софія Лискун посіли друге місце на чемпіонаті світу у синхронних стрибках змішаних пар з вишки.

Із сумою 317.01 бали українці поступилися лише спортсменам із Китаю.

Зазначимо, що це перша нагорода у цій дисципліні за всю історію виступів українських спортсменів на чемпіонатах світу.

Нагадаємо, що 16-річний плавець з Луганської області Олексій Середа посів четверте місце на Чемпіонаті світу з синхронних стрибків з вишки.

Юний спортсмен в парі з Кирилом Болюхом завершили кваліфікацію із другим результатом, але за підсумком фіналу українці з сумою балів 396.27 посіли четверту сходинку.
Світова першість з водних видів спорту проходить в Будапешті. Для 16-річного Середи це вже другий світовий чемпіонат.

Фінальний день змагань 19-го Чемпіонату світу з водних видів спорту в столиці Угорщині відбудеться 3-го липня.