Гайдай розповів, як далі буде працювати обласна влада
Керівник Луганської ОВЦА Сергій Гайдай розповів, як далі буде працювати обласна влада.
Про це йшла мова в його інтерв’ю «Суспільному».
«Звісно, я дочекаюсь, що скаже Президент про подальші дії. Ми все рівно працюємо, бо працюємо для допомоги тим людям, які евакуювалися. Їм треба допомагати із ліками, із житлом, із документами, з навчанням дітей. Всі аспекти, які є – по всіх ми будемо допомагати людям», - розповів Гайдай.
При цьому він каже, що хотів би трохи перепочити після важкого режиму роботи.
«Але дуже б хотілося хоча б 3-4 дні відпустки, бо треба видохнути. Це був нон-стоп. Ніхто з нас в таких умовах ніколи не працював. А та війна, яка в Луганській та Донецькій областях – вона відрізняється від того, що було в Києві, Сумах, Чернігові. Настільки щільність вогню величезна. І до нас «срочники-солдатики» не заходили. В нас кадировці, в нас підрозділи «ЛНР», які воювали 8 років. Тобто в нас зовсім інша війна. На жаль», - наголосив очільник області.
Нагадаємо, керівник Луганської ОВЦА Сергій Гайдай розповів, що відбувається на окупованих територіях області.
- 1766 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:10 Старобільчани, щоб зробити МРТ, їдуть до росії, – ЗМІ
- 14:02 "Припинення підтримки України прирече регіон на загибель": WP назвав країну, яка може розвалитися
- 13:05 В країнах Європи закінчуються запаси зброї для передачі Україні, — Politico
- 13:00 Луганська спорсменка встановила рекорд України на чемпіонаті з важкої атлетики
- 12:05 У Нідерландах притулки переповнені українськими біженцями: 99% місць зайняті
Найпопулярніші новини за тиждень:
- "Україна все ще може програти війну, а росія виграти": ветеран США назвав найімовірніший сценарій 29.09.2023 переглядів: 39882
- У мережі показали, як насправді виглядає Сєвєродонецьк сьогодні 29.09.2023 переглядів: 3580
- Історія вчительки з Сєвєродонецька Ганни Ципіної, яка повернулася в Україну з Польщі 01.10.2023 переглядів: 3303
- Данілов про виключення допомоги Україні у США: "Темрява може швидко поглинути багато країн" 02.10.2023 переглядів: 2961